SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no sila - jako tako, nie jest w jej zakresie zainteresowan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Siła to droga do osiągnięcia celu. Na tym etapie najkrótsza .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kazda droga prowadzi do Rzymu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
Kika chce byc szczupla! bardzo szczupla zgrabna i powabna... i wysportowana

Radek, nie wiem jak bedzie z przysiadem i martwym, ale mysle ze next week na 6powt bedzie przysaid 45kg i martwy 50kg pozniej znow tydz 12-15 wiec napewno nie dam rady 50kg i 60kg

Widzisz Iza, laze po sciance i po skalkach, przegonilam polowe facetow na sciance w tym kolegow lubego. a podciagnac sie nie umiemb ale luby mi pomaga jak widze na drazku lekko nogi mi wypycha do gory a ja ciagne

Pomierze sie w sb rano, po przebudzeniu. Aero moge wprowadzic w sobote rano, tylko Iza powiedz kiedy, jak dlugo i jakie tetno. Pozniej skrocimy troche aero po silowym? 45min to troche dlugo

Mam glutke, nie mam juz BCAA, miedzy silowym a aero nie biore nic. po treningu ok. 15min mam wheya troche prostych np. banan i glute oraz kreatyne. pytanie: mam sie zaopatrzyc w BCAA (moge poswiecic ost kase ) i czy mam wywalic proste po treningu czy pozniej bedziemy sie martwic?

Stracilam motywacje do nauki... nie wiem, moze to przesilenie wiosenne i spadek nastroju.


Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-03-05 16:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja tam bym tyrał podstawowy trening siłowy, dopóki byś się 8 razy nie podciągnęła . Ale to Iza bierze na siebie odpowiedzialność .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
biedna Iza, wszystkie tylko narzekamy i psioczymy

Ale chudne Rado, mam nadzieje, ze bede nadal chudla Kiedys zrobie 50kg w siadzie i 60kg w martwym i udokumentuje to a tak serio to jak mialam 5X5 to bralam na siad 52kg i w martwym z 60kg chyba bylo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Kika, a nie lepiej wywalić glutę i zamiast dać BCAA

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
Iza glutke kazala, mam 1,5 puszki w proszku Mera, a ty co sie obijasz? zakladaj dziennik...! Ja niedlugo foty wstawie to sie bedzie z czego posmiac

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-03-05 17:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pamiętaj o czaszce .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-03-05 17:42:53

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
czache wstawie moze w avatarku...ot uroda powszednia slowianska, niebieskie galy i blond wlosy

aha, zapomnialabym...luby odkryl dziennik ale nie krzyczal, powiedzialam, ze zatrudnie go jako fotografa powiedzial, ze widzi, ze nie szerzy sie tu anoreksja wiec sie nie miesza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium