SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 423425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311247
A ja zjadłem na śniadanie kiełbasę z chlebem i musztardą, a potem zrobiłem sobie i synowi budyń śmietankowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wy wiecie o zabijaniu
Fans dwie godziny temu:
- dwie kielbaski
- dwa plastry smazonej kaszanki - black pudding
- plastry krupnioka - haggis
- dwa jajka na miekko
- dwa plastry bekonu
- lycha fasolki po bretonsku
- dwa placki ziemniaczano maczne
no i bulka z maslem, jasna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
To ja cienko na razie, bo tylko jeden naleśnik z twarogiem wciągnąłem + dużą czarną kawę i teraz yerbę siorbię..
Mi się apetyt uruchamia z biegiem dnia - im jest później, tym większy!

Idę sobie jajka usmażyć, bo muszę Was gonić! Białe pieczywo też się znajdzie!!


@Fans, a Ty to jak moje dziecko - łyżeczka tego, 2 plasterki tamtego i tak 10 produktów..
Niektórzy, to by to Twoje śniadanie cały dzień jedli..


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-03-14 11:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon

@Fans, a Ty to jak moje dziecko - łyżeczka tego, 2 plasterki tamtego i tak 10 produktów..
Niektórzy, to by to Twoje śniadanie cały dzień jedli..



Wskoczyles miedzy kruki to kraczesz jak one. Typowe szkockie sniadanie, do zachowania pelnej tradycji powinne byc jeszcze 3 pieczarki - gotowane.
Caly dzien? Od godziny niesmialo spozieram na moj zapas wolowiny, suszonej po poludniowo afrykansku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311247
Fans, dobre śniadanie Właśnie spaghetti bolognese robię...z mięsem mielonym, na wierzch zetrę ser liliput. Mój syn to uwielbia, ja też nie pogardzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
No to kontynuujemy watek jedzonka.
Lunczyk - 2 sałatki z wkładką - jedna na resztce grilowanych warzyw z przedwczoraj, druga na kiełkach, papryczce i pomidorku. Warzywa nie wpisane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Jakoś marnie ten lunch wygląda i nie w moim typie, za mało węgli, za dużo tłuszczu
Za to śniadanie podobne jak u mnie, tylko trochę bardziej na bogato robię koktajl Ostatnio tez najpierw idzie jajecznica na maśle i kromka ciemnego chleba z serem żółtym, a dopiero później koktajl, jako druga częśc śniadania. Inaczej nie mam siły na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131191
Zjadłbym te Wasze śniadania i nie miałbym sił ani ochoty na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zjadłem 3 jajka i zagryzłem bułką drożdżową z białym serem..
Też mi się ćwiczyć nie chce. Dobrze, że już zadanie wykonałem
Powoli Was doganiam z kaloryką
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

WHEY premium