SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ciągle mam kolana przed stopami"- no i?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Bo gdybym umiała je cofnąć to czułabym bardziej tyłek niż 4ki. Jak robię bez obciążenia to w miarę to kontroluję i wychodzą nie tak daleko - ale jak tylko sztanga przychodzi....
Wiem, ze nie zawsze jest to błąd - szczególnie przy długich nogach - ale jak np. podpatrywałam Kebula to mimo długich kopytek nic mu za palce u stóp nie wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
fanslaska
"Ciągle mam kolana przed stopami"- no i?


No właśnie..no i? W czymś to przeszkadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Na proporcje popatrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A taki jeden kosmita, raz że kolana ma kilometr za palcami, dwa siada HB a trzy nawet nie zbliża się do ATG i co? Jak już coś odczuwa na drugi dzień to tylko dwójki i tyłek. No i co zrobisz, taka sytuacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
A mnie przy przysiadach tylko 4 bolą. Tak kiedyś miałam z wykrokami, ale własnie cofnięcie tułowia do tyłu i dopilnowanie kolana przeniosło co najmniej połowę pracy na doopsko. Dlatego marudzę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie marudź tylko siadaj
Przyjdzie ciężar będzie tyłek pracował bo nie będzie miał wyjścia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
fanslaska
Nie marudź tylko siadaj
Przyjdzie ciężar będzie tyłek pracował bo nie będzie miał wyjścia.

To prawda. Tyłek ma mocny po tych HT czy jak to się tam nazywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Wiesz Paatik, na jednej ze stron poświęconych stricte TS przeczytałem artykuł o radach...nogi tak a tak, cofnij dupę, wypnij klatę i cała ta reszta. Oczywiście pewne zasady obowiązuję, szczególnie te, które zapewniają bezpieczeństwo. Ale z drugiej strony każdy z nas jest inaczej zbudowany, i każdy z nas inaczej będzie wykonywał ćwiczenia wielostawowe. I zamiast skupiać się na tych wszystkich wskazówkach, lepiej skupić się na tym, żeby założyć więcej na sztangę czy zrobić więcej powtórzeń, pozwalając ciału wykonać ćwiczenie w optymalny dla niego sposób. Wiec rób jak robisz, dołóż 2,5 kg i zrób 10 powtórzeń, albo zrób 12 powtórzeń z obecnym ciężarem....to ma o wiele większy sens. Moim zdanie oczywiście.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Ajazy - coż mam powiedzieć? W planie na listopad mam przysiady - więc siadane będzie. Może na Gwiazdke dostaniecie ode mnie w prezencie porządny przysiad?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

WHEY premium