SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 423493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
ajazy - żeby nie było kąta 90C między ciałem i ramieniem... No i tak mi układali rękę na siłowni kiedyś, bo ponoć wyciskałam z barku, a nie piersiowych...
Fans - no celuję, z automatu to mi idzie raz tu raz tam sztanga... To chyba naprawde przychodzi później:) Nie wiem czy zdąży do mnie dojść:)
Mozesz mi wytłumaczyć co chciałeś przez to powiedzieć "Ale wracajac do Twojego filmu, szczegolnie na pierwszym widac po talerzach ruch nadgarstkow do tylu a potem jak sie kamera przesuwa to juz widac same nadgarstki wedrujace do tylu. "???


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-02-16 10:10:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myslalem z tym celowaniem, dlatego takie esy floresy wychodza. Jak pozycja za kazdym razem bedzie taka sama, spiecie takie samo, to najszerszy zawsze sprowadzi sztange w to samo miejsce. Nadinka fajnie to robi, z pelnym przekonaniem bez zawachania w dol i pach w gore.

A co do nadgarstkow. Obejrzyj jeszcze dwa razy pierwszy film:
- za pierwszym zignoruj wszystko - patrz tylko na sprezyny/zaciski/colary jak zwal tak zwal
- za drugim tylko nadgarstki, ponownie ignor na cala reszte
I mam nadzieje cykniesz o co mi chodzi.

Edit. Wlasnie na sucho zainicjowalem ruch na krzesle (głupek ) Twòj problem chyba tkwi w tym co wychwycil Ajazy - pchanie lokci przesuwa nadgarstki. A to nie pchanie ich a spiecie najszerszego ma je ustawic.



EDIt 2: znalazlem, pamietalem, ze ktos, kiedys, gdzies wytlumaczyl to tak ze nawet fans zrozumial (od 5:42 jak ci sie calego nie bedzie chcialo ogladac)








Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2/16/2018 10:51:41 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale widać jak ciężko jest cokolwiek wytłumaczyć przez neta nawet z fimikami, na żywo to by był pewnie moment a tak to nawet nie wiadomo czy wszyscy myślą o tym samym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Dzięki!! Jak tylko w robocie się ogarnę...
Kabo - jakbym wiedziała ze ktoś na siłce jest na 100% ogarnięty to i lekcję bym wzięła:) A tak to zostaje metoda prób i błędów.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-02-16 11:05:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez sie po garazu codzien rozgladam i nikogo ogarnietego nie widze Jeden dzikus jakies cyrki odprawuje i to tyle. Ale mam was i walcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to ja jestem super szczęściarzem, bo pomijając Wasonia, to na siłce gdzie chodzę jest kilka osób których teoretycznie można się poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Jakież to prawdziwe i dla mnie "Ale mam was i walcze" :)

Kabo - to nie tak łatwo wyczuć kogo warto, a kogo nie... Teoretycznie wielu duzych chłopa tam mam co wyciskają...No i jeden mi o tych łokciach powiedział - a teraz wychodzi zę nie dokłądnie o to chodzi. A Wy rozumiecie ten tekst, ze jak łokci nie dam do przodu to wyciskam z barków? Mi się wydaje ze to chodzi o ten kąt co ajazy kiedys pokazywał - zeby nie było prostego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Może komuś smaka na watróbkę zrobię? Indycza z jabłuszkiem i cebulką. Plus kapusta kiszona i chlebek własnoręczny na zakwasie z siemieniem i sezamem:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131213
Co ten chlebek taki ciemny?
Apetytu narobiłaś!
Jeszcze nie jadłem wątróbki indyczej! Kilka lat temu jadłem dużo wieprzowej, trochę kurzej i odrobinę wołowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Chlebuś na mące żytniej 2000 i orkiszowej 2000. Żyto ma taki ciemny kolor - plus siemię lniane tez ciemne... Dobra jest indycza, też niedawno odkryłam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

WHEY premium