SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Dzindobry - patrzyłem z podziwem!
Chyba bym się nie wyprostował z tym ciężarem!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Panie Janie - Pan zawsze pierwszy i miły. Dziekuję. Czekam na tych od krytki... Przyda sie bo boję się dodawać:)
Trochę Pan podje, winka popije i będzie Pan śmigał jak dawniej. Nie ma co sie dołować!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie robie juz GM bo mi sztanga na leb leci, ale cos skrytykowac by wypadalo
wiem... kamera za daleko

a tak na serio, kolana masz za chetne do pomocy, skoncentrowalbym bym sie na ich nieuruchomieniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
A ja bym nie unieruchamiał. Szkoda kolan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moze doprecyzuje, w najnizszym punkcie gdzie cala przyjemnosc dla dwojek i doopki nadchodzi jest rekopensata wiekszym zgieciem - latwiej ale odbiera przyjemnosc.

A tak na marginesie, kiedys RDL czy dzien dobry za rada Szajby robilem na calkich prostych i najlepiej czulem srajde i dwojki





Zmieniony przez - fanslaska w dniu 1/25/2018 9:34:49 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
fanslaska
To moze doprecyzuje, w najnizszym punkcie gdzie cala przyjemnosc dla dwojek i doopki nadchodzi jest rekopensata wiekszym zgieciem - latwiej ale odbiera przyjemnosc.

A tak na marginesie, kiedys RDL czy dzien dobry za rada Szajby robilem na calkich prostych i najlepiej czulem srajde i dwojki
Mniejsze ugięcie kolan to większa dźwignia a więc mniejszy ciężar "wymagany" do wykopyrtnięcia się . Inaczej mówiąc - ugięcie kolan zmienia środek ciężkości i pozwala na większy ciężar a także jest bezpieczniejsze dla ćwiczącego i podnosi ego

Robienie na bardziej prostych nogach rozciąga bardziej mięśnie tylnej strony nóg i zwiększa mobilność stawu skokowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Fans, wiadomo ze czucie doopki to priorytet - ale nie przed zdrowiem (dzięki @ajazy) - kolan sobie nie będę rozwalać blokowaniem. Ale pomyślę i popróbuję, w tych mniejszych obciążeniach uginać je mniej. Dzięki za komentarze - muszę "dorosnąć" psychicznie do sensownych prób z 35kg i więcej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja jestem od krytyki, ale dla mnie bomba , nie mam nic do dodania poza tym, że zgadzam się z fansem że kamera za daleko i z ajazym żeby nie blokować kolan
wg mnie ugięcie jest ok dopóki czujesz rozciąganie tylnej taśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Bardzo specjalistyczne ćwiczenie które wymaga od stosującego go już dobrze posiadanych mocno obudowanych pleców . Są bezpieczniejsze ćwiczenia chyba że przygotowujesz się do walk w klatce to powodzenia.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-01-25 14:26:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

WHEY premium