SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Trochę o tych kolankach tu popisaliście.... Nawet Szajba z ukrycia wyszedł... Bardzo wszystkim dziękuję. Na razie najwyższa instancja - czyli kobieca inruicja - zdecydowała. Będzie zmniejszenie ugięcia, będzie pilnowanie żeby się nie zmieniało w trakcie - prostych, albo nie daj Boze zablokowanych kolan nie będzie. Jak coś z tego wyjdzie to wrócimy do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
25.01.2018 DT/ AEROBY
Pojechałam na normalna siłkę. Ludu tyle jeszcze nie widziałam - dobrze ze miałam tylko te aeroby w planie, bo inaczej by mi kortyzol strzelił... I to taki "najgorszy sort" ludu sezonowego - co blokuje miejsce, ale nie ćwiczy bo nie wie jak sie za to zabrać, albo dopiero sprawdza w komórce...
Dlatego dzisiaj jeszcze na osiedlową pójdę, a z uwagi na urlop w przyszłym tygodniu pochodzę sobie do południa i nikt mi nie będzie zabawek zabierał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Widzę dużo kontrowersji wokół GM, ja akurat nigdy fanka tego ćwiczenia nie byłam i uważam że są lepsze ćwiczenia na tyłek Widzę, że robisz w tym samym dniu glute bridge jako rozgrzewkę przed HT, a to są dwa bardzo fajne ćwiczenia i można je robić w osobne dni. Poza tym w GB ze względu na krótszy tor ruchu można dołożyć naprawdę konkretny ciężar, dużo większy niż w HT. Jak priorytetem są pośladki, to pomyśl też o jakiś dodatkowych ćwiczeniach na większa liczbę powtórzeń, np. różne wersje odwodzenia na wyciągu. No i jedno z moich ulubionych - donkey kicks na maszynie smitha, to dopiero ładnie wchodzi w tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
u nas na siłce czasami widzę że dziewczyny robią wznosy z piłką na ławce rzymskiej, o takie cudo



i nie przyglądałem się zbytnio ale chyba działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Viki - a panczeny z gumą i monster walk z gumą na więcej powtórzeń nie załatwią sprawy? Maszyna Smitha zawsze zapchana - ale zobaczę czy teraz do południa też - moze uda się spróbować. Ani maszyny ani wyciągu nie mam na osiedlowej i muszę sobie radzić z tym co mam. Spróbuję podokładać do GB i potraktować to ćwiczenie bardziej serio. Dzisiaj bedę miała szansę.

Kabo - wiem, robiłam przez jakiś czas. nawet mam filmik w dzienniku. W kolejnym planie wrócę do nich.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-01-26 08:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik, co Ci o tetnie do endo gada? Moze jakis niedrogi czujnik bym sobie sprawil, tak do 4-5 stowek - sa takie wogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Polara mam - zobacz u Ciebie w DT wkleiłam. Ja sobie chwalę, te garminy są dla mnie za skomplikowane - no i nie mam potrzeby tego wszystkiego monitorować... Jak w niego sztangą nie walę, to działa bez pudła. Nawet dosyć powtarzalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik - a masz dolny wyciąg? bo mam jeszcze jakieś ćwiczenia podejrzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
z tego co widzę na siłce to fitnesski startują oprócz GB, HT i mcpn to robią jeszcze głównie coś ala dzień dobry na wyciągu:




i machają nogami przywiązanymi do linki, coś w ten deseń (chociaż bardziej w bok też czasami - lateral leg raise):




dla odmiany i innego bodźca może się przydać, chociaż pewnie to znasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

WHEY premium