SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Primo, nie wiem skąd wytrzasnęłaś ten tekst o "społecznej odpowiedzialności biznesu", ale biznes rzadzi się nieco innymi prawami i ze społeczeństwem ma tyle wspólnego, co podaż i popyt.
Secundo, Fans jest dorosłym człowiekiem i decyzję o likwidacji konta podjął samodzielnie.
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627366
Szajba - a jest to taka modna fraza od kilku lat,są szkolenia i specjaliści itd. Wygooglujesz - bedziesz wiedział.
Dam Ci przykład z mojego podwórka - nie raz byłam w szkołach podstawowych na pokazowych lekcjach biologii tłumaczących gówniarzom co to jest biologia molekularna na przykładzie barwników w żelkach-misiach. I moi pracownicy tez chodzą - za free. I szkoły to nie nasz target - sprzedajemy głownie za granicę odczynniki diagnostyczne...
W niektórych programach unijnych trzeba sie taką działalnością wykazać żeby np. dostać dotację (my akurat niedotowalni jesteśmy).
Zresztą marek.c świetnie to wie - wspomniał nawet że coś tam sponsorują na tej zasadzie...
Nigdzie nie podważałam dorosłości Fansa i samodzielności jego decyzji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Paatik. Parę dni temu pewna dziewczyna którą cenię i lubię napisała w moim dzienniku coś takiego "Jsdolan - jakaś taka smuta Cię dopadła:( " niestety ta smuta mi nie minęła a co gorsza jest coraz większa . To co się wydarzyło w ostatnich dniach to niestety ale narastało od dłuższego czasu. W pewien sposób, teraz widać ze nieudolny, próbowałem to zasygnalizować . Mogę mieć pretensje do moderatorów ze predzej nie zareagowali na to co sie dzieje
ale co to teraz da. Dla mnie wielkim jest ten kto potrafi powiedzieć Przepraszam nawet jeżeli nie zawinił umyślnie a nie w kółko powtarzać to samo i udawać ze sie właściwie nic nie stało. Chyba rok temu chwaliliśmy sie jaki to nasz dział jest super. Tolerancja, wolność słowa, miłość bliźniego, jak w hipisowskiej komunie i tu nagle zrobił się syf . W regulaminie działu sa między innymi takie punkty:
4. Nie obrażaj innych użytkowników forum.
5. Nie wyrażaj się w sposób niecenzuralny.
6. Nie oszukuj innych użytkowników i nie wprowadzaj w błąd.

Myśle że to tyczy się wszystkich i zwykłych użytkowników i tym bardziej moderatorów. czy na pewno wszyscy sie do tego stosują?
Na koniec bo miałem sie nie odzywać ale Twój post mnie zasmucił . Teraz napiszę o swoich uczuciach i mam gdzieś czy komuś sie to podoba czy nie. W pewien sposób rozumiem Fansa że odszedł z forum ale mam żal i jestem zły na Niego i będę zły na Ciebie bo to ja czuję sie olany przez niego bo właścicielom forum to zwisa czy Wy tu jesteście czy nie a dla mnie jest to strata . Jeżeli ktoś się poczuł urażony tym co tu napisałem to PRZEPRASZAM wyraziłem tylko swój smutek i żal ...


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-04-09 15:19:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627366
jsdolan - bardzo mi przykro, naprawdę. Dobrze mi było z Wami - ale przestałam sie tak czuć. Mozna udawac, nie odzywać sie w dziennikach pewnych userów etc. - ale to takie krętactwo. Mnie udawanie bardzo obciąża psychicznie. Lubię lubić ludzi.
I zapraszam do lejdis - zajrzyj czasami - odgrzebałam swój stary dziennik - daleko nie odeszłam. A ja do was i tak będę zaglądała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Patik rozumiem Twoją decyzję, będe zaglądał do Ciebie w Laydis.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
To ja tak na marginesie, mimochodem. Rozumiem wypad całkowity, w końcu są inne portale poświęcone sportom siłowym. Ale zmienić dział? Przecież to tak, jakby przejść do innej klasy w tej samej szkole, dyrekcja się nie zmieni Także ten, przemyśl Paatik decyzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627366
Kabo - w punkt! Zmieniałeś klasy? Bo ja pierwszy raz... ajazy - wracam tam gdzie zaczynałam - ale mądrzejsza o doświadczenia. Tam gdzie jest fans nie do końca mi się spodobało ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Chyba zmienię płeć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
Kabo - w punkt! Zmieniałeś klasy? Bo ja pierwszy raz...

zmieniliśmy przed obecnym rokiem szkolnym szkołę córkom, niby bo zmienił się rejon jak zlikwidowali gimnazja, ale w jednym przypadku też ze względu na to żeby zmienić wychowawcę , także jestem na bieżąco z takimi zmianami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Początkujący 39l 168cm i 102kg

WHEY premium