SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Pół roku cwicze. dobry plan mam , dieta tez jest. moge zaczac cykl kreatyna + białko ? 16 lat. Cel podnoszenie ciezszych ciezarow, siła , masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4685
Czy ryz basmati nie jest pozadany na redukcji? Gdzies uslyszalem ze to weglowodany proste i niepolecane na redukcji, jesli tak to zamienic na co jedzac z miesem (kurczak, schab)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
ryż basmati jak najbardziej ok.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
węgle proste tez nie są takie straszno o ile np z owoców i reszta diety jest odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
fenek73
Czy ryz basmati nie jest pozadany na redukcji? Gdzies uslyszalem ze to weglowodany proste i niepolecane na redukcji, jesli tak to zamienic na co jedzac z miesem (kurczak, schab)?


Jest bardzo dobrej jakości. Możesz zamieniać na inne gatunki ryżu, kaszy, makaron, pieczywo, ziemniaki. Poczytaj o źródłach składników odżywczych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16504
Pytanie. Stosuję dietę LOW CARB. Mogę raz w tygodniu dodać około 300-400 kcal i 50-60 g węgli aby pokazać organizmowi, że mogę dostarczyć mu węgle i aby przyspieszyc spalanie tłuszczu?. Dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
KM98
Pół roku cwicze. dobry plan mam , dieta tez jest. moge zaczac cykl kreatyna + białko ? 16 lat. Cel podnoszenie ciezszych ciezarow, siła , masa.


Podobno powinno się wspomagać gdy dopada nas zastój, zastosować kreatynę można zawsze, jeżeli widzisz słaby przyrost bierz kreatyne.. proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
mając 16 lat wystarczy Ci zdrowe odżywianie ,nie potrzebujesz kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4685
domer
fenek73
Czy ryz basmati nie jest pozadany na redukcji? Gdzies uslyszalem ze to weglowodany proste i niepolecane na redukcji, jesli tak to zamienic na co jedzac z miesem (kurczak, schab)?


Jest bardzo dobrej jakości. Możesz zamieniać na inne gatunki ryżu, kaszy, makaron, pieczywo, ziemniaki. Poczytaj o źródłach składników odżywczych.

Ja obecnie jem ryz basmati, zamieniam z brazowym, kasza gryczana, rzadko ziemniaki, ale chcialem sie upewnic czy aby dobrze robie bedac na redukcji. No dobra, nic nie zmieniam, jest ok, dzieki za pomoc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium