SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Dlaczego nie powinno się przekraczać tych 20% tłuszczy czy tam 1g tłuszczy na kg masy ciała? Skoro jak gdzieś ktoś pisał zalewa to co z dietą CKD? Nie ma ww - insuliy, ale co gdyby zbilansować tak diete żeby tylko białko było 2g+ czy różnica jest duża?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Witam Wszystkich!

Czy pierwszy posiłek dnia może być od razu przedtreningowym? Na śniadanie jadam 100g płatków owsianych, 500g mleka, dwie łyżeczki miodu jako słodzika i 30g rodzynków, do tego 2 jaja na twardo. Niestety z powodu ograniczeń czasowych, śniadanie musi być od razu posiłkiem przedtreningowym i nie wiem czy jest on odpowiedni. A nie chcę zaczynać dnia od ryżu, mięsa itp...

Zmieniony przez - Pm89 w dniu 2014-02-17 23:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Kalkulator potreningu pokazal mi Aby utrzymać wagę
Kalorie 3613.72 przy 192cm/86 kg ,duza intensywnosc ,ekto. Co wy na to? Nie sadzicie ze 3.6k na zero to sporo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Creative
Kalkulator potreningu pokazal mi Aby utrzymać wagę
Kalorie 3613.72 przy 192cm/86 kg ,duza intensywnosc ,ekto. Co wy na to? Nie sadzicie ze 3.6k na zero to sporo?


ja przy wadze 76 jem 3700 kcal w dzień treningu żeby rosnąć i rosnę powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Cześć, mam dziwne skoki wagi. Oczywiście wiem że waga waha się w ciągu dnia ale mam na myśli co innego.
Przez jakieś 2 tygodnie notowałem wagę o różnych porach dnia , przedział od 75,5 - 77,2 kg i to się nie zmieniało. A nagle jednego dnia waga pokazuje 78. Wydawało mi się że wcześniej tak samo miałem, na masie nie rosłem stopniowo tylko nagły skok wagi po 1,2 tygodniach ale tym razem pierwszy raz to zanotowałem.

Jakieś pomysły? Dieta jest stała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
kosno
Dlaczego nie powinno się przekraczać tych 20% tłuszczy czy tam 1g tłuszczy na kg masy ciała? Skoro jak gdzieś ktoś pisał zalewa to co z dietą CKD? Nie ma ww - insuliy, ale co gdyby zbilansować tak diete żeby tylko białko było 2g+ czy różnica jest duża?


A gdzie masz napisane że nie należy przekraczać 20% tłusczu czy tam 1g?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30610
Cukier czy słodzik?
Wiadomo, że dla sylwetki lepszym wyborem będzie słodzik, ale w kwestii zdrowotnej? Poproszę o jakieś linki do artykułów na w/w temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
kabu
Cukier czy słodzik?
Wiadomo, że dla sylwetki lepszym wyborem będzie słodzik, ale w kwestii zdrowotnej? Poproszę o jakieś linki do artykułów na w/w temat.

Stewia?
http://potreningu.pl/artykuly/497/stevia--naturalny-slodzik-alternatywa-dla-aspartamu 

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium