SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Jestem na redukcji. wiem, ze produkty wazy sie przed obrobka termiczna ale mam problem. kupilem sobie zeberka 450g.. porcja jak dla mnie git. po upieczeniu (poltorej godziny w temp 150 stopni) strasznie sie skurczyły..a w torebce w ktorej pieklem zostalo od cholery tluszczu. (wiem, ze tluszcz sie wytapia podczas dlugiego pieczenia) i jak teraz obliczyc kalorie?? dla 450kg wychodzi około 1400kcal a ten tluszcz ktory sie wytopil zostal przeciez w folii wiec jak to wyliczyc? nie chce zjesc ani za duzo kalorii ani za mało.. oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie - wazy sie przed orobka :) bo po dlugiej obrobce tluszcz wycieka i kazdy amator gotowania o tym wie.. tylko jak to wyliczyc.
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
wrzuć tłuszcz na wagę i obliczysz ile zostało

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7074
Dusze sobie mięsko na ~25g oleju rzepakowego. Ile z tego mniej więcej wliczać w bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
dusisz na 25g oleju mówisz? to juz pod smazenie w glebokim oleju na moje
daj nastepnym razem minimalnie oleju , tyle zeby nasmarowac patelnie a woda podlej , wtedy bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7074
Ok. No ze 2 łychy lałem, tak 20-25g ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Z jakich orzechow bedzie najlepiej zrobic dobre smakowo maslo orzechowe ale takze ekenomiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
Potrzebna szybka odpowiedź.
Właśnie robiłem sobie placki owsiane na jutro do pracy, ale... zapomniałem płatki zalać wrzątkiem.
Wsypałem do 200g płatków - 30g wiórek, 2 łyżki miodu i wbiłem 5 jajek. I teraz mogę to usmażyć i zjeść z takimi suchymi owsianymi, czy mam to wywalić do kosza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
spokojnie możesz usmażyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
I to będzie zjadalne? i normalnie tyle samo węglowodanów one zachowają?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium