SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jakoś nie odczuwam szału na izolat mozna też kupić miks izolatu z wpc np https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_Ultra_Whey_Protein-opis29021.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Niedługo mam urodziny i chciałbym sprezentować sobie blender ale nie mam o nich pojęcia. Jaki blender polecacie? Chciałbym, żeby służył długo, miał minimum te 600W i dawał radę w codziennych czynnościach. Bez ograniczeń cenowych.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mam takiego dziada ZELMER 491.6 700W od około roku


Jedyny minus że moze pracować chyba makks 3 minuty, wzpólpraca z pojemnikiem 2 minuty chyba, a to dlatego chyba że silnik nie jest chłodzony powietrzem. Ale tak to się sprawuje ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
mam takiego samego jak anubis tylko białego, tez od około roku i jak najbardziej daje rade, tylko na turbo jest bardzo głośny ale nie wiem jak na tle innych bo to mój pierwszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Na pewno rozważę. Macie jeszcze jakieś propozycje?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Czy ustalając zapotrzebowanie kaloryczne korzystając ze wzorów i określając w nich jakąś aktywność fizyczną to czy liczba kalorii na dany dzień uwzględnia już nasz trening? Przykładowo jeżeli wyszło mi 3000 kcal na dzień przy aktywności wysokiej (uwzględniłem trening 4 razy silowy+ jakies aeroby/interwały) to czy wtedy musze dać deficyt żeby zacząć palić tłuszcz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2995
czy ryż brązowy po ugotowaniu ma mniejszą objętość niż ryż biały? Pytam bo czasem ledwo co w siebie jestem w stanie wepchnąć białego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
waceq zacznij od tego co Ci wyszło potem będziesz sobie ucinał.

Shadi_93 tak ma mniejszą objętość i troszkę trzeba go gotować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180
Marsid

Przerwe mam tylko jedna w polowie pracy. Jak Ty to ogarniasz? Możesz napisać swoja rozpiske na dzien w ktorym masz pierwsza zmiane i druga zmiane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Shadi_93
czy ryż brązowy po ugotowaniu ma mniejszą objętość niż ryż biały? Pytam bo czasem ledwo co w siebie jestem w stanie wepchnąć białego.


Mniejszą. Próbuj też kasze pęczak. Spokojnie można wciągnąć 250g.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium