SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
j/w co dokladnie masz na mysli piszac chudym?
przeciez dieta to nie tylko mieso/bialko a wegle czy tłuszcze jezeli chodzi o makro,
nie bedzie takiego rygoru jak w diecie kulturystycznej ale jak Flex pisze pewne zasady musza tez obowiazywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
flex1976
na chudym? nie wiem o co Ci chodzi
jeżeli poważnie traktujesz dyscyplinę sportową którą uprawiasz to musisz stosować jakieś zasady żywieniowe
dieta w jakiś sposób napewno będzie się różnić od typowej diety kulturystycznej

Powaznie traktuje boks.Startuje w zawodach.Chodzi mi o chude mięsa,chudy nabiał itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
kulturyści nie jedzą tylko chudego mięsa ,nabiału itp
to wszystko kwestia priorytetów treningowych
boks - tam napewno musisz przestrzegać limitu wagowego więc musisz pilnować swojego deficytu + oczywiście inne aspekty którą wdrażane są podczas układania diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Cześć, ja mam pytanie odnośnie posiłku przedtreningowego. Trening wypada mi o godzinie 10 rano, więc dwie godziny wcześniej po wstaniu zjadam śniadanie. Tutaj moje pytanie - co jeść w tym czasie, żeby pogodzić to pod względem makro i posiłku w miarę "lekkiego" jak na śniadanie. Lubię na przykład wszamać płatki owsiane zalane wodą z dodatkiem odżywki białkowej i do tego łycha masła orzechowego lub świeże bakalie. Dobrze, czy źle?

Don't waste your time with people you don't like.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
moze byc i tak , a moze byc cokolwiek innego zeby zgadzalo Ci sie makro itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
A nie będzie tak, że mogę być bardziej osłabiony przez taki posiłek właśnie? Wiem, że w sytuacji, gdy jedzenie jest ciężkostrawne i zalega w żołądku, to na treningu jest się mniej efektywnym - po prostu brakuje sił, w momencie, gdy powinny one być większe (logicznie rzecz ujmując).

Don't waste your time with people you don't like.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
a to ja mam wiedziec jak reagujesz na dany posilek? zapytałes czy moze byc, zalozyem wiec ze taki Ci odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Smakowo tak, bo jestem zwolennikiem owsianek

Don't waste your time with people you don't like.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
jeśli dodam do jajek jogurt naturalny, wleje to na patelnie to wyjdzie mi z tego omlet?

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Jeżeli temperatura będzie za wysoka, to jogurt się zważy.

Don't waste your time with people you don't like.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium