SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181196

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Nikt Ci diety nie ułoży. Poczytaj i ułóż sam a następnie daj od sprawdzenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1056
Jak oceniacie zródło ww jakim są wafle ryżowe, IG 64 i do tego pięknie porcjowane po 10g wafel. Bardzo łatwo manipuluje się węglami. Pytanie ponieważ po treningu jem pół paczki ryżu z kurą a dzisiaj wróciłem tak głodny, że nie chciało mi się ryżu gotować 5 wafli fajnie jape zatyka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
można wcinać od czasu do czasu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy do tego TDEE w tym poradniku https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html doliczac musze dodatkowe kalorie podczas budowania masy ? Czy ten wynik jaki tam wychodzi zostawic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1056
Ja uważam że zapotrzebowania na kcal nie liczy się z cudownych kalkulatorów tylko wpisujesz na stronie podstawowowe wymiary i wynik jaki otrzymujesz to jest twoja baza. Jeden tydzień robisz próbę badasz co i jak i potem kombinujesz albo + albo - jak waga stanie w miejscu masz idealnie wybadane zapotrzebowanie wg. twojego trybu życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Jeżeli smażę na oliwie z oliwek, to należy wliczać ją do bilansu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Ale część może zostać na patelni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
Zakończyłem redukcje na 2400/2500kcal teraz wchodzę na masę i 4 dzień jadę na 2800/2900kcal bedzie okej? czy powinienem mniej kcal dac na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
ok
teraz obserwuj i w zależności od efektów zwiększaj lub zmniejszaj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium