SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 851
Witam. Jestem na redukcji i mam pytanie. Jeśli zjem w ciągu dnia np fryti i kanapkę z schabowym w panierce (500 kcal) ale mimo to będę na deficycie to czy moje cialo będzie równe dobrze palić tluszcz czy duuuzzooo gorzej? Odpowiedz wydaje się oczywista ale jednak nie do końca bo deficyt to deficyt tak? Niech to ktoś wyjasni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
Jeżeli utrzymasz wyliczone fat i makro to będzie szło tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 913
Witam. Układam sobie nową dietę/poprawiam starą, chciałbym sobie wszystko wyliczyć jednak dane z tabeli ( http://www.dobradieta.pl/tabele.php ) różną się nieco z danymi które są na opakowaniach produktów które mam w lodówce, np z tabeli Ser twarogowy półtłusty(100g) zawiera Białko-18,7 Tłuszcze-4,7 Węglowodany-3,7 kcal-133
a z opakowania wynika ze zawiera białko-18,7 Weglowodany-3,4 tłuszcze-3,4 kcal;69
I teraz nie wiem które dane są prawdziwe, którymi się kierować?? Nie mam w lodówce wszystkich produktów i nie wiem czy kierować się tymi danymi w tabeli?? Czy może to co mam to z opakowania, a resztę z tabeli?? Wiem ze są to małe różnice, ale w posiłkach z całego dnia jednak moze sie tego troche nazbierać. Co mi radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 562
czy makaron durum jest dużo zdrowszy i warto wydawać więcej kasy na niego czy mogę używać zwykłego, jeśli zależy mi na jak najniższym koszcie? I tak samo z ryżami czy te paraboliczne,brązowe, dzikie itp. są dużo lepsze od zwykłego długoziarnistego białego ryżu? Jakie warzywa spożywać przy posiłkach czy te "na patelnię" są okej czy wystarczy np. marchewka ? Musza być różne w 1 posiłku czy np. marechewka kolejny posiłek coś innego ? Dziękuję bardzo za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 914
Cześć,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 914
Cześć, jak wygląda sprawa z wędzonymi potrawami? Kiełbasy, ryby, mięsa, sery - własnej roboty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Witam, chodzę do pray na 6 rano (5:20 wychodzę z domu), pierwszą przerwę mam o godzinie 9. Czy mogę wtedy zjeść pierwszy posiłek, czy raczej powinienem przed wyjściem z domu? Ponieważ niespecjalnie mam na to ochotę zaraz po przebudzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Możesz spokojnie jeść o 9 pierwszy posiłek.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Jem bardzo nieregularnie np. śniadanie dzisiaj zjadlem o 12, wczoraj o 10, 2 dni temu o 8 czy są jakies minusy jedzenia nie o tych samych porach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
Witam mam następujący plan żywienia około treningowego;

posiłek przedtreningowy ----1h---trening(wraz z rozgrzewką 1h 20 min) po treningu od razu białko i 5g kreatyny----1h----posiłek potreningowy

Czy taki model jest dobry? Czy skrócić czas pomiędzy białkiem i kretka a posilkiem potreningowymy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium