SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179630

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Czy poleca się mąkę pszenną typ 2000 jako źródło węglowodanów do jakichś placków, omletów itp?? Spotkałem się, że nie bardzo. Jednak sprawdziłem jej IG i wynosi poniżej 50, tak jak w przypadku żytniej, więc o co chodzi dokładnie?

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Ale czy poleca się do czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Napisałem wyżej, że do jakichś placków, omletów itp. ;)

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Ale czy chcesz się zdrowo odżywiać, schudnąć, przybrać na wadze, zrobić mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
IG nie jest wyznacznikiem tego czy produkt jest 'dobry czy zły'.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Dlatego pytam po co Mu to

Nic nie jest wyznacznikiem - wszystko jest dobre, na co innego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
to będzie akurat przy masie, a więc co jest wyznacznikiem w tym przypadku doborze mąk, na pewno przemiał im wyższy typ tym lepiej, a co jeszcze? Tak jak w przypadku tej pszennej typ 2000. Skoro IG ma w porządku, wiadomo, że ilość bo ładunek glikemiczny. Czekam na więcej informacji ;)

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
W tym przypadku w doborze mąk wyznacznikiem jest ilość tej mąki :) To są przede wszystkim węglowodany więc raczej bez znaczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem, jak pije za mało wody tj 1,5l na dzien szczypie mnie cewka, może to być związane jakoś z podażą białka? ok. 2g/kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
sidzej1310
Mam problem, jak pije za mało wody tj 1,5l na dzien szczypie mnie cewka, może to być związane jakoś z podażą białka? ok. 2g/kg?


https://www.sfd.pl/Zdrowie-f113.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium