SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38676
Siemię jak najbardziej ok do podbijania kalorii :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
Jest ok, tylko ile tego zjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38676
Czemu ile nie dużo mi trzeba 50 g może a zawsze mnie to podratuje i taniej wyjdzie niże te migdały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
Mówie jak dasz rade to jedz ja max 10g i juz wysiadałem jak dla mnie świństwo ale Ja to nie Ty każdy ma inny gust i możliwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
Szukam po forum i nic szukam info odnośnie do posiłków z jakich mniej więcej produktów powinno być śniadanie 2 śniadanie posiłek przed i po treningowy i co na noc help
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402554
słabo szukasz, zerknij do tematów innych uzytkownikow i zerknij na ich juz poprawione diety,
załoz tez swoj temat bo tu zadaje sie pojedyncze, szybkie pytania a tak balagan sie robi,
bedziesz pytal o wszystko w jednym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16504
Witam. Zawsze na godzinę przed treningiem piję mleko z białkiem i płatkami owsianymi górskimi ( razem zmiksowane ). Za miesiąc dodaje spalacz przed treningiem i pytanie brzmi czy zrezygnować z mleka w tym posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402554
dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16504
Gdzieś czytałem, że mleko zmniejsza działanie niektórych składników w spalaczach dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tak jest nie łacz mleka ze spalaczami

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium