SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
izolata miałem saszetkę w smaku dobre, rozpuszczalnosć też, combata nie miałem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
witam jeśli będę biegać 3 razy w tygodniu, z rana na czczo po 20 minut - 30 min, dietę będę miał z ujemnym bilansem kalorycznym to czy będzie mi leciało z fatu ??

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
Żaden ze mnie spec, ale u mnie to działa. Pod warunkiem, że nie jem za mało, wtedy wszystko staje w miejscu.

Można tu spytać o dietkę? Wyliczyłem takie coś, jeszcze bez posiłków.
179cm
84kg
19 lat
Mezo, trening "przysiad+klata+mc" z podpiętych na początek.
3200 kcal, 152g białka, 410g węgli, 107g tłuszczu.
Białko na co dzień będę zapełniał kurczakiem, indykiem, łososiem i serkiem wiejskim, nad innymi źródłami białka pracuję. Zauważyłem, że dużo wchodzi z produktów pełnoziarnistych, szkoda że niepełnowartościowego ;).
Węgle - kasza gryczana niepalona, ryż paraboiled, makarony pełnoziarniste, kasza jęczmienna, płatki owsiane. Tłuszcze - oliwa extra virgin, orzechy, łosoś.

Chciałbym chodzić na siłownię z rana, oprócz zmiany posiłków tak, żeby śniadanie spełniało wymagania posiłku przedtreningowego muszę coś zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
BrunetS
witam jeśli będę biegać 3 razy w tygodniu, z rana na czczo po 20 minut - 30 min, dietę będę miał z ujemnym bilansem kalorycznym to czy będzie mi leciało z fatu ??


Skoro będziesz miał ujemny bilans kcal to masa ciała będzie spadała. Ile z tego będzie tkanki tłuszczowej to nie wiadomo. Zbyt wiele innych czynników na to wpływa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1687 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38576
Wiórki kokosowe do owsianki próbował ktoś :P bo same to tak źle jeść pasuje do czegoś wywalić a potrzebne mi są po to aby podbić kcal a orzechy laskowe odpadają bo za 200 g 7 zł z kawałkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
DeWitt
Żaden ze mnie spec, ale u mnie to działa. Pod warunkiem, że nie jem za mało, wtedy wszystko staje w miejscu.

Można tu spytać o dietkę? Wyliczyłem takie coś, jeszcze bez posiłków.
179cm
84kg
19 lat
Mezo, trening "przysiad+klata+mc" z podpiętych na początek.
3200 kcal, 152g białka, 410g węgli, 107g tłuszczu.
Białko na co dzień będę zapełniał kurczakiem, indykiem, łososiem i serkiem wiejskim, nad innymi źródłami białka pracuję. Zauważyłem, że dużo wchodzi z produktów pełnoziarnistych, szkoda że niepełnowartościowego ;).
Węgle - kasza gryczana niepalona, ryż paraboiled, makarony pełnoziarniste, kasza jęczmienna, płatki owsiane. Tłuszcze - oliwa extra virgin, orzechy, łosoś.

Chciałbym chodzić na siłownię z rana, oprócz zmiany posiłków tak, żeby śniadanie spełniało wymagania posiłku przedtreningowego muszę coś zmienić?


Jest ok. Nic nie musisz zmieniać. Ew. zwiększ ilość źródeł tłuszczy o wiórki kokosowe, tłuszcze z mięs, jaj. Obserwuj organizm i koryguj ilość kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
raval314
Anubis ostatnio pytałem się, które białko lepsze w smaku etc. Combat czy Syntha

a teraz MF Combat czy SCITEC 100% WHEY ISOLATE ??


Wszystkie są dobre.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
pekulski104
Wiórki kokosowe do owsianki próbował ktoś :P bo same to tak źle jeść pasuje do czegoś wywalić a potrzebne mi są po to aby podbić kcal a orzechy laskowe odpadają bo za 200 g 7 zł z kawałkiem...


Daj tam gdzie Ci pasuje. Same łyżką też ok. Przecież nie będziesz jadł na raz 100g. Do owsianych, omleta, ryżu, makaronu z nabiałem, itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1687 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38576
Wlaśnie chciałem jeść na raz 100 g gdyby mnie było na orzechy stać po twarogu bym zjadł orzechy łatwiej zjeść. Ale tak mówisz spróbuje np do ryżu naładować i kurczak niezła mieszanka.. do owsianki spróbuje zobaczę jak będzie smakować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
Bardzo fajnie, dzięki domer. Czas zdobyć trochę mięśni.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium