SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
sledzika w oleju czy jakas inna odmiane :D ? zwykle widzialem w oleju i dobra rybka ale w tym oleju to raczej niezbyt bedzie do diety :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak sam sobie zrobisz to ok, tego oleju po rybie przecież nie spijasz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Ile srednio kcal ma paczek z piekarni i jak rozplanowac diete jesli nie chce sobie odmowic tych paczkow? Dieta na mase,jutro trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
Żeby przytyć potrzebne mi 130 białka a zjadłam 180 czyli o 50 za dużo wegli potrzebuję 325 a zjadam 360 o 35 zaduzo nie będzie jakiś problemów z tym? Zostawić tak jak jest ważne 65 kg mam 20 lat to białko przekroczone jest z kurczaka i twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
jakie problemy?
chcesz konkretnej porady ,załóż temat wstawiając cała dietę i info o osobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
Wstawiłem ale nie z potreningu bo nie mam dostępu do kompa na telefonie pisana i nikt nie odpowiada. Czy ból głowy i senność może być spowodowana nadmiarem białka i wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9550
Panowie w profilu mam rozpisaną dietkę, według mnie brakuję mi trochę tłuszczy jeszcze, doradzić ktoś co, kiedy mam dołożyć.

NSNP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
mam pytanie, niektóre witaminy rozpuszczają się w tłuszczach czyli np taka witamina A , za nim zjem marchewkę powinienem zjeść coś co da mi tłuszczu aby witamina A się wchłonęła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6353
Smacznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Kosciaty
Senność może być spowodowane spożyciem dużej ilości węglowodanów, białko działa raczej odwrotnie

jajak284
Wchłonie się tylko z źródłem tłuszczy po prostu lepiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium