SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
może Ci się przyda https://www.sfd.pl/Glikogen__co_z_czym_i_kiedy_]_czyli_najlepsze_sposoby_uzupełniania_glikogenu-t712628.html

cytat z powyższego tematu
Istnieją dwie drogi metabolizmu fruktozy. Jeden ze szlaków zachodzi w mięśniach i tkance tłuszczowej, a drugi w wątrobie (główna droga zużytkowania fruktozy).

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
przyda się na pewno, dzięki

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Mam pytanko.Nie mam kasy aktualnie na olej lniany.Czy rzepakowy ilość 10g może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
siemka. Wczoraj miałem problemy z żołądkiem i nie zjadłem nic co miałem w diecie. W ciągu całego dnia zjadłem tylko 6 kanapek z dzemem, 0 mięsa itp. Mam to jakos nadrabiac w ciągu tygodnia, czy co mam z tym zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
~Igor lepiej siemie lniane niemielone kup.

sadasa nic nie musisz nadrabiać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Rzepakowy wyjdzie podobnie cenowo. Uwzględnia w diecie różne źródła kwasów tłuszczowych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
sadasa
siemka. Wczoraj miałem problemy z żołądkiem i nie zjadłem nic co miałem w diecie. W ciągu całego dnia zjadłem tylko 6 kanapek z dzemem, 0 mięsa itp. Mam to jakos nadrabiac w ciągu tygodnia, czy co mam z tym zrobic?


Jeden dzień nie wpłynie negatywnie na efekty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Ale mi chodzi głównie do olej zeby troszkę do kurczaka tak z 10g dac aby wymieszać z przyprawami :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
To dodaj oliwy, lub dobre jakości rzepakowy. Nie te rafinowane za 4zł.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium