SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179664

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
poczekaj troszkę 2-3 tygodnie organizm musi się przestawić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
jakie efekty?
po tygodniu jedynie może trochę wody zejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
Tak właśnie myślałem, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4206
Witam , mam pytanie które mnie nurtuje i nie znalazłem odpowiedzi ;P
Jak wpływa na organizm ciągła rotacja kalori i makroskładników ?
gdzie raz sie dostarcza 1500 kcal a nastepnego dnia 1700 a później 2000 i potem 1700 i tak co chwile zmiany kaloryczne ?

I czy jest jakaś różnica większa jak co chwilę się zmieniaja gdy planuje się redukcje
mniej o 500 później mniej o 700 niż zapotrzebowanie itp ?
I jak ma się waga która raz pokazuje +1k na wadze a później mniej niż bym sie spodziewał ;P

ZAWSZE to technika wyznacza ci ciężar, bezpieczeństwo ponad wszystko.

http://www.sfd.pl/Pogoń_za_postępami_Driver2503-t832520.html

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Organizm jest w ciągłych i nieustających przemianach biochemicznych. Powiedzmy 95 % społeczeństwa na świecie nie liczy dostarczonych kalorii. Trzymanie rygorystycznie się zapotrzebowanie oraz dokładnych wyliczeń nie ma sensu, za dużo czynników wpływa na zmiane kompozycji ciała.
Dziennie wahania masy ciała są fluktuacyjne, mogą sięgać nawet kilku kilogramom. Wpływ na mase: ma ilość jedzenia, dostarczonego, retencja wody oraz jej dostarczenie, tempo opróżniania jelit, więc nie przejmował się bym tym za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
czy kostka dwie, gorzej czekolady w diecie (nie chodzi mi tutaj o diete na mase czy też redukcyjna) może się znalesc ?

Coś ostatnio czytałem o zaletach czekolady GORZKIEJ

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a dlaczego nie piłka z dziennika w moim podpisie 50g wcina.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
anubis84
a dlaczego nie piłka z dziennika w moim podpisie 50g wcina.


a mógłbyś mi powiedzieć, co takiego ciekawego ma w sobie gorzka czekolada, bo czytałem o tym, ale bardzo dawno

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
http://potreningu.pl/artykuly/1426/jak-to-jest-z-ta-czekolada-
http://potreningu.pl/szukaj/wszystko/fraza/czekolada 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium