SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Creative
Jestem ekto jednak co dziwne przy nie trzymaniu michy podlewa mi tylko korpus (brzuch) ,czym moze to byc spowodowane i jak rozlozyc makro na masie z takimi genami? Ile g/kg mc nie przekraczac tluszczu. Z doswiadczenia wiem ze pod koniec ostatniego cyklu przy 192cm/94kg musialem jesc 5k kcal zeby waga szla w gore.


Sam sobie odpowiedziałeś. Skoro nie trzymasz się kcal to normalne, że Cię podlewa w przypadku gdy sporo przekraczasz bilans.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
finalriot
pieczarki przy redukcji - jeść czy są jakieś przeciwwskazania?

Chciałem dodać je do pieczeni z piersi kurczaka - podsmażone z cebulą na oliwie z oliwek.


Jedz sobie do smaku. Nie zabije Cię to

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Gradolino
Co sądzicie o kolacji dla hardgainera :150g twarogu,15g oleju,jabłko + iron mass czyli jakies 348 kcal.Nie zaleje za bardzo?;d


Jeżeli nie jesteś wcisnąć w sobie już kcal z pożywienia to gainer może być pomocny. W innym przypadku nie widzę sensu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2500
panowie coś na pochamowanie apetytu na słodkie? wiem wiem samozaparcie ale prócz tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Raczej nic nadzwyczajnego nie wymyślisz. Najlepiej jakieś ciekawe przepisy, słodka/intensywna odżywka białkowa np Scitec, suplementacja chromem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jakieś desery oparte na słodzikach, w dziale kuchnia jest kilka serników na zimno, cisatka owsiane wg remika

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Moje pytanie dotyczy tego ze niby organizm nie odroznia z czego dostarczamy wegle np czy to zwykla maka czy pelno. Czy to prawda? Czy bedac ekto i trenyujac 6x w tyg po 2h dziennie intensywnie mma+silownia (nie chodzi mi o to czy zdrowsze czy nie) . Wiec do rzeczy. Czy Jedzac np na sniadanie owsianke zmieszana z cheeriosami,na obiad co 2-3 dni normalny obiad np schabowy w panierce czy mielone,jedzac normalny chleb czy burgery z bulkami z sezamem, w weekend robiac sobie jakiegos cheat meala sporeego, jednak trzymajac sie na oko kcal bedzie mi masa szla tak samo jak jedzac zwykla owsianke, mieso bez panierki,smazone na oliwie czy gotowane,mowiac nie gdy mama zrobi deser czy ciasto,nie chodzac co weekend z chlopakami na pizze czy kebaba i nie zjesc z dziewczyna czekolady czy lodow? Dodam ze na masie przy 94 kg i 4kkcal trzymalem wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To nie to samo, organizm odróżnia co dobre a co złe i inaczej wszytsko lokuje, dla organizmu 100g czekolady to nie to samo co 100 g ryżu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
ale nie mowie o takich przeciwnosciach. Mowie o np. pieczywie bialym zamiast ciemnego, makaron zwykly zamiast pelnoziarnistego,zamiast kombinowac jak zjesc twarog to dac do niego dzemu z bialym chlebem i zjesc ze smakiem,po obiedzie zjesc kawalek ciasta,od czasu do czasu drozdzowke, czy tez zrobic samemu jakies wypieki z normlanej maki. Chodzi mi bardziej o produkty normalne nie slodycze. I jeszcze jedno, kiedy jest najlepiej dac cheat meal i bede przechodzil z redukcji (-7kg) na mase. Ile ,co ile dodawac wegli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
apetyty na slodkie - cola zero pomaga, jak jej brak - to wwal 2-3 slodziki do szklanki wody... albo sernik :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium