Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Creative
Jestem ekto jednak co dziwne przy nie trzymaniu michy podlewa mi tylko korpus (brzuch) ,czym moze to byc spowodowane i jak rozlozyc makro na masie z takimi genami? Ile g/kg mc nie przekraczac tluszczu. Z doswiadczenia wiem ze pod koniec ostatniego cyklu przy 192cm/94kg musialem jesc 5k kcal zeby waga szla w gore.
Sam sobie odpowiedziałeś. Skoro nie trzymasz się kcal to normalne, że Cię podlewa w przypadku gdy sporo przekraczasz bilans.
Szacuny
49
Napisanych postów
2431
Wiek
32 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
74129
Moje pytanie dotyczy tego ze niby organizm nie odroznia z czego dostarczamy wegle np czy to zwykla maka czy pelno. Czy to prawda? Czy bedac ekto i trenyujac 6x w tyg po 2h dziennie intensywnie mma+silownia (nie chodzi mi o to czy zdrowsze czy nie) . Wiec do rzeczy. Czy Jedzac np na sniadanie owsianke zmieszana z cheeriosami,na obiad co 2-3 dni normalny obiad np schabowy w panierce czy mielone,jedzac normalny chleb czy burgery z bulkami z sezamem, w weekend robiac sobie jakiegos cheat meala sporeego, jednak trzymajac sie na oko kcal bedzie mi masa szla tak samo jak jedzac zwykla owsianke, mieso bez panierki,smazone na oliwie czy gotowane,mowiac nie gdy mama zrobi deser czy ciasto,nie chodzac co weekend z chlopakami na pizze czy kebaba i nie zjesc z dziewczyna czekolady czy lodow? Dodam ze na masie przy 94 kg i 4kkcal trzymalem wage
Szacuny
49
Napisanych postów
2431
Wiek
32 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
74129
ale nie mowie o takich przeciwnosciach. Mowie o np. pieczywie bialym zamiast ciemnego, makaron zwykly zamiast pelnoziarnistego,zamiast kombinowac jak zjesc twarog to dac do niego dzemu z bialym chlebem i zjesc ze smakiem,po obiedzie zjesc kawalek ciasta,od czasu do czasu drozdzowke, czy tez zrobic samemu jakies wypieki z normlanej maki. Chodzi mi bardziej o produkty normalne nie slodycze. I jeszcze jedno, kiedy jest najlepiej dac cheat meal i bede przechodzil z redukcji (-7kg) na mase. Ile ,co ile dodawac wegli ?