SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179671

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Czym słodzić np herbatę lub sernik na diecie Low Carb redukcja ?
CZy jak zjem mały serek danio smakowy to będzie to miało jakiś duży wpływ na redukcję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Możesz używać słodzika. A co do Danio to akurat syf bo zawiera syrop glukozowo fruktozowy. Lepiej już sobie jakiś naturalny kup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
np https://sklep.sfd.pl/Swanson_Stevia_Extract-opis27159.html
jak raz na tydzien danio zjesz to nic Ci nie będzie. Co dzienni bym nie jadł gdyż to produkt wysoce przetworzony i dosładzany.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Panowie obecnie jestem na masówce, 3700 kcal przy wadze 95kg, 265g białka, 480g węglowodanów, 85g tłuszczy, i szamam ~20g orzechów laskowych do pierwszego posiłku, czy to aby napewno dobra pora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dobra jak każda inna oprócz posiłków okołotreningowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Sęk w tym że trening zaczynam 11:00, a pierwszy posiłek szamię o 10:00. Trenuję 3 razy w tygodniu, pn/śr/pi. Wrzuciłem je do pierwszego posiłku bo potem jeszcze dochodzi omega3, i rybka na kolację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Orzechy daj byle gdzie. Większy problem widzę w ogromnej ilości białka i za krótkiej przerwie od posiłku do treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
jestem na redukcji i trenuję 3 x w tyg. od ok. 4 tyg - poszło już ok. 4 kg w dół - oczywiście dieta jest

taki mam dylemat:

śniadanko ok. 8 godz. (s. wiejski + jajko + ogórek kons. lub inne warzywa + indyk lub kura w formie kilku plasterków wędliny + łyżka oliwy + kilka kromek chrupkiego pełnoziarnistego chleba wasa)

między 9 a 10 godz. trening fbw (pompki, drążek, przysiady, brzuch, itp.) - od razu po treningu jakieś owoce - jabłko i banan lub co tam się znajdzie, następnie po ok. 1 godzinie drugie śniadanie z białkiem na czele (mozarella + jajko + pomidor, ogórek lub inne warzywa + łyżka oliwy + kromka lub 2 chrupkiego pełnoziarnistego chleba wasa z wędliną drobiową)

wiem, pytanie rozbudowane, ale czy dobrze ogarniam jedzenie okołotreningowe?


Zmieniony przez - Struc w dniu 2013-11-18 14:07:17

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Ale to jest całość białka liczona według potreningu.pl (wliczyło białka z makaronów, płatków owsianych, i innych produktów). Jeżeli miałbym liczyć białko pochodzenia tylko zwierzęcego, to wychodzi około 180-200g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
nie no, podałem tylko 2 posiłki do południa - jest ich jeszcze 2 z duża ilością kury, jeszcze są jajka i ser biały - dietę mam na kilkaset kcal w dół - ok. 2 gr białka, węgli tak do 150 gr, tłuszczy +- 100gr (głównie dobre)

pytanie dotyczy jedzenia okołotreningowego

MCMVIII - chyba post nie do mnie :)

Zmieniony przez - Struc w dniu 2013-11-18 14:15:40

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta low carb, kilka pytań i ćwiczenia

Następny temat

masa, czas na zmiany! dosyć suchego cyca!

WHEY premium