SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
O forum wróciło do świata żywych
Zaległych wypisek już dawał nie będę tak więc z dziś powinna polecieć na bieżąco kolejna.
Z ciekawszych informacji wręcz nawet smutniejszych! W pracy mamy tak globalną kolejną ostatnimi czasy awarię, że przez ostatnie 2 dni spałem łącznie może z 5-6 godzin. Gdzie pobudki miałem między 3 a 3:30 nad ranem .... wesołe jest życie nerda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218


W końcu! Się naprawiło i można wrócić do normalnych wypisek Aczkolwiek zbyt wiele się nie działo przez te 2 dni prócz tego co pisałem wcześniej, że przez ostatnie 2 dni moje życie polega na pracowaniu/pracowaniu/jedzeniu/pracowaniu i spaniu. W sumie wypiskę też piszę chwilę po przebudzeniu żeby się wykąpać, zjeść i lecieć do spania bo nie mam pewności o której godzinie tej nocy :D koledzy z pracy będą łaskawi zadzwonić i poinformować o zmianie wachty
Zarówno wczoraj jak i dzisiaj dzień bez treningu bo nawet nie było kiedy go zrobić a dodatkowo dzisiaj udało mi się na szybko wcisnąć na dziarkę do mojej tatuatorki bo zwolnił jej się termin więc skorzystałem. Nie wiem jak będzie jutro ale w weekend już na pewno wznowię treningi.




DNT



1. Omlet z polewą z kakao.



2/3/4. Pierś z indyka z warzywami, serem feta i mozzarellą.



5. Jajecznica z kiełbasą z piersi z kurczaka.


Bez szaleństw z michą bo nie mam nawet kiedy jej zrobić na spokojnie tak więc idę na skróty i lecę tak żeby było szybko Dobrze, że od przyszłego tygodnia już nie będzie takich akcji więc jest szansa, że będzie trochę bardziej kolorowo Tymczasem! Spokojnej nocy i do usłyszenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Co na dziarze? I gdzie ona?
To jakie partie jutro? U mnie łapy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
No ja właśnie jestem po nogach! Łapy oszczędzałem :D

A co do dziary :D To pierwsza z dwóch robiona w najbliższym okresie dość kontrowersyjna dla niektórych może się wydawać ale razem z partnerką z racji tego iż zarówno ja jak i ona jesteśmy fanami serialu Friends poszło coś takiego jak na załączonym obrazku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218


Siemaneczkooooooo,
Piątek! Czyli najprzyjemniejszy dzień tygodnia no i w sumie tak było też u mnie. Dokładając do tego możliwość pracy z domu w dniu dzisiejszym to już w ogóle czysty luksus. Po pracy skoczyłem na trening teoretycznie powinienem sobie zrobić dziś dzień przerwy z racji wczorajszego tatuażu ale akurat wybrałem trening nóg w którym to tatuaż nie przeszkadzał mi w ogóle więc dobrze go sobie zabezpieczyłem i ruszyłem robić nogi!




Bardzo przyjemny trening który dał mocno po dupie i ostro mnie przetyrał po glebie Dawno już tak nie czułem nóg po treningu

LEGS #1

1. Wyciskanie na suwnicy 8x8
2. Wykroki z hantlami 12/10/8/8
3. Prostowanie siedząc 4x10
4. Mcnpn 8x8
5. Uginanie z hantlą między stopami 12/10/8/8





Nadal monotonnie ale o dziwo nie przeszkadza mi to no i dzisiaj bonus w postaci możliwości zjedzenia ciepłych posiłków :D co nie zdarza się zbyt często

1. Jajecznica z kurczakiem i warzywami.



2/3. Kurczak z warzywami i jajkiem sadzonym.



4. Kasza bulgur, pierś z indyka.



5. Wędzona pierś z kurczaka z ogórkami kiszonymi.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dziarki czadowe, najważniejsze zendka Was maja znaczenie. Nie kumam jak mozna se bachnac byle co byle bylo. Sam mam 2 i obie maja dla mnie ogromne znaczenie. Wracajac do tematu to nawet ty masz sporo wiecej wegli jak ja, zycie jest niesprawiedliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
nadrobiłem ostatnie 2 tyg, początkowo czytając myslalem ,ze nie w Twoim blogu jestem
jednak to pokazuje, że każdego może spotkać gorszy okres w życiu, nawet takiego optymistycznie nastawionego do życia Typka jak Ty , wiadomo choróbsko też pewnie zrobiło swoje i najważniejsze, że wróciłeś i ciśniesz dalej (ja niestety nie więc póki co wybacz , ale musimy poczekać na jakiś wspolny trening, oby jak najbszybciej :/ )

Karpiu nie trenuje ale z bomby nie schodzi przecież odkąd na nią wszedł, więc taka przerwa to żadna przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218


Powitać elytę!
W sumie to od samego rana zapowiadał się mega fajny i przyjemny dzień z racji tego, że udało się odespać te wszystkie wczesne pobudki w zeszłym tygodniu no i z racji tego, że sobota za dużo do robienia nie było tyle co jedzenie, wizyta u rodziców no i trening. No i teoretycznie tak przyjemnie mógł by się zakończyć dzisiejszy dzień ale oczywiście! Jak to w ostatnim czasie bywa trochę musi się pozmieniać no i tak też się stało ... wracając do domu po wieczornych zakupach będąc dosłownie jakieś 200 może 300 metrów od domu stojąc w korku nagle YEB jakiś przymulony gość z rodzinką który przyjechał znad polskiego morza na łódzki festiwal świateł nie zauważył, że ma przed sobą samochó no i w nas wjechał ...
Całe szczęście nikomu nic się nie stało i to w sumie najważniejsze no ale nasza szkoda spowodowała to iż mój jutrzejszy wyjazd do Warszawy na wspólny trening z Przemkiem niestety musiał zostać przełożony ... Bo jednak trochę tylne nadkolę a w sumie chyba bardziej błotnik zsunął się tak, że koło o nie obciera tak więc dzień zakończony nie do końca przyjemnie no ale cóż stało się.





Dobrze, że przynajmniej trening wszedł tak jak trzeba i mimo braku węgli w ciągu dnia nabity byłem dziś jak PKS do lichenia x) No i dodatkowo trening z Oskarem! Który zawsze daje dodatkowy power

PUSH #2

1. Wyciskanie sztangi skos 8x8
2. Wyciskanie hantli młotkowo poziomo 12/10/8
3. Power rozpiętki poziomo 3x10
4. Wyciskanie sztangi stojąc 8x8
5. Wyciskanie wąsko 8x8





Jeszcze tylko jutro lecimy LC i od poniedziałku! (Taką mam nadzieję po tym jak jutro Przemo zerknie okiem na raport) Wracamy do węgli <3

1. Jajecznica z warzywami.



2/3/4. Sałatka z wędzoną piersią z kurczaka.

5. Pierś z kurczaka, kasza jaglana w sosie pomidorowym.






1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
A jednak! Szybki hot news :D
Dobrze być dobrym człowiekiem! Zapamiętajcie Bo Karma wraca! I dzięki karmie będę mógł jutro jechać jednak na trening do warszawy <3
Nasz serwis który robi nam każdą naprawę a dokładniej jej włąściciel będzie jutro przed 5 rano w serwisie i powiedział, że jak przyjadę zostawić nasze auto do naprawy to on da mi od raz auto zastępcze! Dzięki czemu będę mógł jechać spokojnie do Warszawy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
jak sie czules na lc? nie ssalo nie do wytrzymania? u mnie na 200 gr wegli jest ok z 2-3 dni po czicie ale pozniej zaczyna sie dramat i czuc ze orgaznim sie domaga kcal bo ssanie do nie wytrzymania na slodkie.nie ma opcji sie opanowac.leci lekki czit z 150gr wegli i znowu 2 dni spokoju.dodam ze im nizszy bf tym ssanie wieksze i czestrze. po masie moge leciec 4 tyg bez czita i jest luzik.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium