SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
weryfikacje jak znam życie i tak zaczną się z 0,5h opoznieniem oczywiście Wam tego nie życzę, ale
na pewno sie znajdziemy, ja celuje w przyjazd na 16

smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Koszulki świetne, widziałem już na fb
Większość hamerów na barki wymusza ruch za bardzo sprzed ciała i byłoby to całkiem ok, gdyby dźwignia zgrywała się z łokciami. A tu zaczynasz z łokciem pod pachą, a kończysz przed oczami (obrazowo), pchając nie nad siebie, a po skosie przed siebie. Rotatory rip


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-09-08 11:24:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192


Kolejny dzień w warszawkim centrum dowodzenia u Przema!
Od samego rana już dość aktywnie Brązowienie, rozbijanie, masowanie! Szykowanie do weryfikacji ogólnie robione wszystko co by wyszło jak najlepiej i wydaje mi się, że na tą chwilę tak też właśnie jest! Momentami nawet nie było kiedy usiaść i zjeść :D ale jakoś pod wpływem tych wszystkich emocji nie czuję nawet do tej pory głody Jutro najważniejszy dzień aczkolwiek ja cały czas jestem dobrej myśli i swoje wiem! Jak się będzie, wyjdzie w praniu! Poza tym po takim ładowaniu nie może być źle
Ogólnie wydaje mi się, że momentami przeżywam to wszystko bardziej niż Przemo :D Ale cała ta otoczka itp itd nakręca mnie tak mega do działania, że już nie mogę się doczekać aż to ja stanę po drugiej stronie!




DNT



Z miską bez szaleństw! Miało być szybko i smacznie i tak też było niestety nie wszystkie fotki posiłków udało mi się uwiecznić ale zawsze coś tam jest!

1. Omlet z wędzonym łososiem i suszonymi pomidorami.



2. Pierś z kurczaka z wędzonym boczkiem i szpinakiem.

3/4. Sałatka z wędzoną piersią z kurczaka, wiórki kokosowe.



5. Wafle ryżowe, twaróg z owocami.


Przed nami jeszcze wieczorne rozbijanie co by jutro nogi były konkretnie poseparowane i doyebane jeszcze bardziej i potem sen! Rano dość wczesna pobudka bo jeszcze zabawy z bronzerem nas czeka no i ogólny przegląd czy wsio jest ok! Poza tym z samego rana jeszcze na szybko będe chciał zrobić posiłki na cały dzień tak żeby miska była odpowiednio trzymana.




3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
taki kolega to skarb
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
No, a nawet więcej. Dosłownie robi wszystko za mnie, czy to pójść do apteki, do sklepu, zrobić szamę, zawieźć, interesuje się co chwilę jak forma. Już nie wspomnę o drenażach na nogę, dzięki którym nie ma ani śladu stanu zapalnego, pomocy przy bicku, który tylko dzięki Łukszowi nie wygląda tragicznie. Faktycznie wygląda, jakby bardziej przejmował się niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bo to złoty chłop jest
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Oj tam! Dla mnie to czysta przyjemność
Póki sam nie startuje to przynajmniej tak się wczuję w ten mega klimat który z dnia na dzień kręci mnie coraz bardziej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Przemo Ty juz zjadles makarona i pizze i masz wszystko w nosie niech sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Gdzie tam xD jeszcze cos trza zaladowac aczkolwiek jest juz konkretnie ciekawie jak bedzie rano!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Wie co robi to pewne, ciekawi mnie efekt koncowy, jutro rozp****** i do domku


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2017-09-08 22:23:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium