SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
spontany najlepsze, ale ne takie

ale chociaż mega steka sproboiwałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Niby rzut beretem a tak daleko Niestety nocki ograniczaja mnie czasowo. Jakbys kiedys mial zaplanowany wyjazd do Ffm to daj mi znac wczesniej. Naturalnie jak masz ochote Podjade po Ciebie wtedy i mozemy sie pobujac cos zobaczyc, przypakowac itd. Udanego powrotu do Ojczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
No Marian powiem Ci e steko pierwsza klasa Gugcio! Jasna sprawa jak bede sie wybieral to na pewno sie wczesniej zgadamy jest szansa ze blizej swiat zawitam poki co dzis jeszcze lajtowy dzien bo wlasnie szykuje sie impreze urodzinowa przyjaciolki tak wiec moze tutaj wpadnie jakas bardziej obszerna rellacja jedzeniowa :D Nie mam zamiaru leciec z pojemnikiem tym bardziej ze rok temu u tej samej przyjaciolki na slubie jak idiota siedzialem ze swoimi pojemnikami..... tak wiec tym razem nie mam zamiaru robic takich rzeczy Od jutra juz wracam na silownie i do pelnych relacji bo telefon tez juz odebralem!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
Więc tak! Wróciłem do żywych x) W sumie prawie żywych bo jeszcze delikatnie kac po wczorajszej imprezie x)
Z reguły nie piję ale wczoraj stwierdziłem, że robię totalny reset no i takim sposobem poleciało kilkanaście browarów i butelka wina Nie ukrywam, że porobiło mnie to dobrze ale wstydu nie było bo w miedzy czasie było sporo ciepłego jedzenia do tego tańce bo cała impreza na sali itp itd

No ale czas wrócić już do normalności ten tydzień całkowicie spisany na straty pod względem treningów bo przez całe 6 dni zrobiłem aż 1 trening :D i były to nogi ^_^ Jutro lecę do Przemka do Warszawy więc wpadnie kolejny trening no ale od poniedziałku już nic mi się nie szykuje żadne wyjazdy itp itd tak więc będę mógł się skupić na tym na czym trzeba. W sumie ten tydzień typowo urlopowy z żarciem ALL IN jedynie miska przytrzymana w dzień treningu pozostałe dni łącznie z dzisiejszym to totalna frywolność.

Czy żałuję ? Ani trochę najwyżej redukcję zaczniemy chwilę wcześniej tak żeby skończyć na styk pod koniec stycznia.
Poza tym takie akcje uświadamiają mnie, że źle dobrałem priorytety w życiu i czas je trochę pozmieniać tj. nie stawiać na pierwszym miejscu siłowni, sylwetki itp itd.
Mam marzenie, mam cel. Wyjść na deski tak jak to wcześniej powiedziałem - I do tego cały czas dążę na pewno nie zaprzestane Bo marzenia są po to aby je spełniać.


Tak więc trochę takiego marudzenia i w żadnym wypadku! Nie szukam żadnego usprawiedliwienia żeby nie było
Zaciskam sobie dalej pasa i dalej lecę z tym co sobie zaplanowałem
Tym bardziej, że jutrzejsze zyebki! (Tak jest Przemo!) Zapewnę spowodują, że zawzięcie będzie jeszcze większe x-) I przy kolejnej wizycie będę chciał udowodnić, że to tylko malutka wpadka

Wiecie jak jest czasem potrzeba żeby ktoś nas konkretnie opyerdolił abyśmy przetarli sobie oczy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
lasican1

Mam marzenie, mam cel. Wyjść na deski tak jak to wcześniej powiedziałem - I do tego cały czas dążę na pewno nie zaprzestane Bo marzenia są po to aby je spełniać.


I wcale nie trzeba tego robić żyjąc jak asceta 365 dni w roku Na zdrowie i lecisz dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870110
Zyeby to jutro, a póki co pochwała za ułożoną w 100% głowę Tak powinno być - czasem trzeba się rozerwać, zostawić siłownię na dalszym planie, ale własnie sęk w tym, żeby tego broń Boże nie żałować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
"z reguły to nie piję, ale poleciało kilkanaście browarów"


to mnie rozwaliło hehe, ja piję i to na pewno za często, ale po 5-6 piwach to juz jestem tak 'pełny' ze mam dosć ,widzę ze kolega byle amator nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29332 Napisanych postów 62810 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902053
takie przerwy w treningach i resety glowy i ciala moga wyjsc tylko na dobre.wzmacnia to motywacje i zacheca do dlaszego dazenia do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
Banan
"z reguły to nie piję, ale poleciało kilkanaście browarów"


to mnie rozwaliło hehe, ja piję i to na pewno za często, ale po 5-6 piwach to juz jestem tak 'pełny' ze mam dosć ,widzę ze kolega byle amator nie jest


Jak by nie bylo jest gdzie wlac xD ale sam bylem w szoku jak na koncu imprezy moja zona powiedziala mi ktore piwo wypilem


Mumin! Pewnie ze tak! Niedajmy sie zwariowac

@Przemo! Dzieki to tez wiele dla mnie znaczy grunt to nie ograniczac sie do jednego schematu tylko korzystac z zycia bo mamy je tylko jedne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Bardzo mądra wypowiedź

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium