SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Chimney Cake Bakery !! A nie rurki !!! Skandal Marian! Jak mogłeś tak nazwać ten wykwintny deser !!! Kolacze, najlepsze sa z lodami ale nie wiem czy jeszcze są bo na okres zimowy wychodzą z oferty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3038
Cześć Łukasz czy możesz mi powiedziec jakie ćwiczenia wykonywałes aby pozbyć sie przepukliny w odcinku lędźwiowym bo ja tez mam , ale czekałem pol roku na wizytę do neurologa i sie doczekałem i podejrzewa wlasnie przepuklinę ale dał mi skierowanie na rezonans mag czekanie 6 mcy i wkurza mnie to czekanie gdzie czasami mam ból w pośladku i chcialbym juz zacząć cos robić aby znilowac go zacząłem robić przeprosty i nawet pomogło ale chcialbym wiecej wykonywać ćwiczeń aby pozbyć sie bólu , chodzę na siłownie i raczej nie zrezygnuje zniej prosze napisz mi jakie ćwiczenia pomogły ci w pozbyciu sie przepukliny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10653 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
Darku wybacz;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887385
Ooo dzieki Darek!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887385
wwk3
Cześć Łukasz czy możesz mi powiedziec jakie ćwiczenia wykonywałes aby pozbyć sie przepukliny w odcinku lędźwiowym bo ja tez mam , ale czekałem pol roku na wizytę do neurologa i sie doczekałem i podejrzewa wlasnie przepuklinę ale dał mi skierowanie na rezonans mag czekanie 6 mcy i wkurza mnie to czekanie gdzie czasami mam ból w pośladku i chcialbym juz zacząć cos robić aby znilowac go zacząłem robić przeprosty i nawet pomogło ale chcialbym wiecej wykonywać ćwiczeń aby pozbyć sie bólu , chodzę na siłownie i raczej nie zrezygnuje zniej prosze napisz mi jakie ćwiczenia pomogły ci w pozbyciu sie przepukliny


Siemasz!
Napisz do mnie na priv jutro kolo poludnia! Bede wtedy przy komputerze to napisze Ci co i jak robilem aby w pewnym stopniu to zniwelowac teraz pisze z telefonu i z glowy nie chce pisac zeby czegos nie przekrecic
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887385
I to tez nie jest tak ze sie jej pozbylem po prostu zniwelowalem bol do minimum bo pozbyc sie przepukliny mozna tylko operacyjnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3038
Ok odezwę sie pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887385
Siema! Wpis informacyjny
Żyje i mam się całkiem dobrze W sumie to nie mam na co narzekać wszystko idzie w dobrym kierunku i założenia tego odpoczynku spełnione w 200%
W tym tygodniu tak naprawdę już od niedzieli miska leci totalnie czysta z wyjątkiem np wtorkowej imprezy hallowen'owej gdzie też jakoś bez większego szału w siebie nie ładowałem.
Jutro albo w poniedziałek lecę porobić sobie cały komplet badań żeby zobaczyć co w trawie piszczy Ale jakie dokładnie to jeszcze sobie skonsultuje z Przemkiem w wolnej chwili.
Z ciekawszych rzeczy przez ostatniej kilka dni waga spadła mi ze 109 na 107,5 kg Treningi rekreacyjne w sumie robione razem z Oskarem więc na to przyjdzie ochota to się po prostu robi :>

Kolejna nowość to w okresie roztrenowania pobiłem swoje dwa PB w siadach i na płaskiej

SQ - 145 kg
Płaska - 110 kg

Nie są to może jakieś super extra wyniki ale dla mnie zadowalające.

Kolejna ciekawa wiadomość nie wiem czy będzie wróżyć dobrze czy nie ale po ostatnim wysłanym raporcie o tym jakie leki biorę i jakie mam wyniki badań do kliniki w której zaplanowaną mam operację dostałem informację zwrotną, że na początku grudnia muszę zgłosić się na konsultację. Mam nadzieję, że nie będzie to nic złego i nie będzie żadnych przeciwwskazań abym operację wykonał.

Przede mną jeszcze weekend w Krakowie z najbliższą no i od przyszłego tygodnia wypiski będą regularne i mam nadzieję kolorowe jak kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887385
A no i przy okazji :d pochwalę się nową dziarką która wpadła w ostatni weekend.




Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-11-02 09:04:19
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
No dziarka kozak. Sam mam pomysł żeby sobie coś wydziobac ale wiem, że mogło by to zaprowadzić mamę do grobu hehe
1

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium