SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 661157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887405
Siemasz Mumino! Szczerze Ci powiem, że więcej niż ~40-50 minut dziennie nie spędzam w kuchni na te posiłki raz dwa i zrobione ale w sumie Twoja opcja dużo szybsza x) chwila moment i caly tydzien z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10666 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
szamke to ty masz konkretną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887405
Wypatrywanie dzienników największych omleciarzy! Nie poszło w las
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887405
Powróciwszy do domu! Po cichym i spokojnym dniu z wielkim parciem na trening mogę na spokojnie usiąść i maznąć kilka słów.
Standardowo od rana praca dzisiaj zleciało nawet nie wiem kiedy na pełnym luzie do południa już byłem ze wszystkim wyrobiony potem tylko wyczekiwanie do 16 :> Na 17 miałem jeszcze wizytę u lekarza i po lekarzu od razu atak do domu po torbę, jedzenie i na siłownie! Której nie mogłem się doczekać od samego rana! No po prostu 2 dni bez treningu i głód treningowy większy niż apetyt


TRENING

Jak to się mówi wjechałem z buta zrobiłem rozgrzewkę i rzuciłem się na sztangi jak Eric The Electric na cheat'a
Power był taki, że przerwy chyba skrócone do minimum nawet się nie zastanawiałem tylko zrobiłem serię dołożyłem ciężar chwile odsapnięcia i kolejna seria i tak w każdym ćwiczeniu, tak więc szybki i wyczerpujący trening po którym czułem się spełniony :>


D
1. Wiosłowanie półsztangą R12 + 2s regresów
2. Ściąganie wąski neutral do klatki 4x12
3. Wiosłowanie półsztanga jednorącz 3x12
4. MCNPN 4x12
5. Podciaganie sztangi do brody 4x12
6. Ugiananie mlotkowe z hantlami naprzemiennie 3x12


MISKA

1. Omlet z masłem migdałowym.



2. Pierś z indyka z kaszą jaglaną, warzywami, olejem rzepakowym.



3. Pierś z indyka z ryżem basmati, warzywami, olejem rzepakowym.



4. Kleik ryżowy, miodziaki, maliny, truskawki, wpc.



5. To już raczej pewne, że wleci omlet z kiwi i rabarbarem


Teraz trza by się zabrać za robienie miski na jutro i z niecierpliwością czekać na kolejny trening :> A już w niedzielę kolejne pomiary i fotki lecą do Przema :> Może uda się też coś z treningu skręcić jakiś filmik czy coś w tym stylu bo możliwe iż będę miał partnera treningowego więc jest szansa na jakieś fotki po treningu i filmiki z treningu no ale o tym się jeszcze przekonamy ;]
Póki co wieczorne gotowanko i potem chillout! Do spania pewnie za szybko nie pójdę bo jestem po mocnym treningu a mnie dalej roznosi masa energii




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
A w razie czego, to w następną niedzielę jaki trening Ci wypada? Bo jak Cayek weźmie moją zmianę w niedzielę, to myślę że ten dzień będzie idealny, żebyście wpadli z Erwim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887405
Ten sam co dzisiaj z tego co liczę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Uuuu to muszę wtedy ustawić sobie trening góry by nie wyglądać jak placek przy was

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887405
ahahahahah żarty Ci się trzymają :D
Ogólnie to ja mogę się dostosować i w razie czego przestawić sobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887405
No to na pewno coś się wymyśli może Erwi też będzie miał nogi to ja machnę z Caykiem plegar a Wy nogi czy jakoś tak :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium