SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Łukasz tak jak tu Przemek napisał - przede wszystkim jak najwiecej zdrowia na ten moment i oby już w przyszłości nie było większych komplikacji, na pewno wrócisz teraz jeszcze silniejszy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887107
I spasiony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
I to hvjostwo sie zrobilo od jakiegos przecięcia glowy?;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887107
M.in dodatkowe czynniki to blizny które miałem. Okazało sie ze to mega rzadka przypadłość dotyka tylko okolo 10% białych mężczyzn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Silny jestes, naprawde- swiadectwo jak nalezy sie zachowac, kiedy wszystko probuje Ci dopiec!

Podziwiam i wiem, ze poradzisz sobie zawsze Duzo zdrowia zycze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Przedewszystkim duzo duzo zdrowka w ten swiateczny poranek i oby jak najszybciej wszystko sie zagoilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887107
Czesc i Czolem.

Nie bardzo wiem co ze soba zrobić to chociaż podzielę sie tym co u mnie.

Z rzeczy które już wiem i które dobiły mnie troszkę mocniej niż się spodziewałem
- Leczenie choroby ktora mi zdiagnozowali potrwa kilka miesięcy żeby wyleczyć to całkowicie.
- Co najmniej do konca maja jestem wyłączony z jakiejkolwiek aktywności fizycznej.
- Jutro przeprowadzany będę miał zabieg cięcia i drenowania skóry na głowie w celu pozbycia sie calej ropy która jest między skórą a czepcem.
- Po raz kolejny wprowadzony zostanienu mnie izotek w sporej dawce dodatkowo pierwszy miesiac leki steroidowe i antybiotyk.

Z tych bardziej przyjemnych to w sumie tyle ze chyba do konca tygodnia wyjde ze szpitala.

Samopoczucie jest tragiczne jak i cala reszta leżę tutaj i rozmyślam o wszystkim i o niczym codziennie faszeruje sie ketonalem IV i lekami na spanie bo sen dłuższy niz 3 h jest niemożliwy.
Czekam tylko az ten horror sie skończy i wszystko bedzie jak dawniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
przej**ane ale kto Łukasz, jak nie Ty ma dać radę, już pokazywałeś tutaj swoją determinację i pozytywne nastawienie do życia wiele razy

zdrowie najważniejsze, a tam jakaś przerwa w treningach to akurat najmniejszy problem,

kto by pomyślał, że jakieś rozcięcie a tyle problemów może z tego być - ale niestety co raz więcej tych różnych bakterii krąży wszędzie

ciężko coś więcej napisać, trzymam mocno kciuki za jutro , a potem powoli dasz sobie radę, jak już wyjdziesz ze szpitala na pewno samopoczucie się poprawi, w domu to zawsze inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
szczerze jak zobaczyłem, że dodałeś wpis to miałem cichą nadzieję, że wszystko już kieruje się na dobrą drogę, a tu jednak co raz to większe komplikacje naprawdę Łukasz szczerze współczuje, podejrzewam, że sam bym się tu mocno podłamał, więc nie będę Ci pisał tekstów, żebyś się trzymał, będzie lepiej itp bo to akurat sam wiesz, że tutaj najważniejszy jest czas, a akurat o Twoją "mocną" głowę jestem spokojny
i tak jak Kuba wspomniał, jak już będziesz w domu to na pewno też poniekąd inaczej zaczniesz na wszystko patrzeć
jednak sam pobyt w szpitalu dodatkowo przytłacza, także myślę, że po części gdy wyjdziesz zmieni się lekko nastawienie i w pewnym stopniu odżyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Kurde stary zdrowia;) mega szkoda mi Ciebie i sam w takim wypadku bym napewno podupadl;( zdrowiej;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium