SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Świetna relacja, Czawaj może czuc się zagrożony jeśli chodzi o top-recenzenta, hehe. Ja miło wspominam Turcje, o tych owocach przypomniales... Winogrona to aż strzelały pod zebem, takie soczyste. Inne też zaj**ioza. Jak się uda to chce w przyszłym roku uderzyć, w jakim rejonie byłeś? Ja 4 lata temu w okolicach Bodrum więc teraz wypadałoby gdzieś indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
U mnie grana była Alanya Niby przereklamowany i mało zachwalany region ale ja nie miałem nic do zarzucenia jeśli chodzi o okolice, plaże czy hotel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
SUper relacja, k***a 6k za kółkiem - mimo,ze lubie jezdzic to jakos tego nie widzę %) sczególnie jak długo jedzie się nużącą autostradą, a zapewne tak było

Turcje mi tak chwaliliscie jedne z drugim , trzecim ze za rok pewnie sprawdzimy , tylko musze najpier ogarnac paszporty

Jak wrócisz na obroty, to ja od polowy wrzesnia jestem chetny na wspolne trenowanie, jak sie uda zgadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
No na autostradzie to myślałem, że yebca dostanę... Patrzysz na nawigację a tam tylko
232 km prosto
123 km prosto
itp itd W pewnym momencie to już zaczynasz sobie szukać zabawy w postaci patrzenia na licznik kilometrów i liczenia ile Ci zostało x) Tym bardziej jak wrzucisz tempomat brakowało tylko asystenta pasa ruchu i można by się było kimnąć :D

No jasne, że chętny! Jak tylko wrócisz to na bank się zgadujemy i może uda się te 2 dni w tygodniu chociaż razem potrenować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Również powiem to samo co poprzednicy , super relacja :) , na Fiwe będę i zbije pione!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
prz1993
Mnie też ta Turcja kusi...
Mam nadzieję że też będę na FIWE, więc i ja zbije pione


No dobra opcja :d A jak się dobrze pokręcisz po mieście to w połowie Ci się wycieczka może zwrócić
U know what i mean :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja myślałem ze to masz jedną całość a tu przerwa na wesele :D W Lukseburgu byłem rok temu na zawodach i opinie mogę pogodzić z Twoją ;)
Jak w lipcu rok temu byliśmy w Tunezji na wakacjach to pierwsze 3 dni myślałem ze nie dam rady :D w sobotę na pierwszym sniadaniu wypiłem kawę potem na dwójkę a tam brak klimy w kiblu było :D to wstydziłem się wyjsc bo wyglądałem jakby mnie ktoś wiadrem wody oblał moja to do dziś ma beke z tego :D a sobta okazała sie dniem najcieplejszym gdzie w dzien było 55 stopni to serio przesada :D

do zobczenia na Fiwe a relacja pierwsza klasa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Właśnie jak wybierałem wtedy Bodrum to się kierowalem tym, że Alanya a przede wszystkim Antalya to taka masówa ale jesteś nie pierwszy, który mi mówi że jednak jest tam ok jak trafisz dobry hotel. Ja już teraz poszukiwania będę zaczynal od ilości atrakcji dla Małej czyli place zabaw, baseny itd... No i Papu też musi być prima sort
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium