SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
brzmi to dość dwuznacznie i nie wiem czy by przeszło przez youtube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No jak nie jak tak

Karmowski też zaczynał od kręcenia omletów dla FA,
a teraz jaki ma fejm
To jest klucz do sławy
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Proste! I biznes się będzie kręcił


Kuba coś by się wymyśliło

No i dorabiać sobie jakoś trzeba x) na suple skądś hajs trzeba brać! A to nie są tanie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No ba
Swoją drogą z takim gadanym i fajnym nastawieniem filmiki od Ciebie byłyby dobre na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Może nakręcę kiedyś przygotowanie omleta :d albo jakiegoś dziwnego dania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan
brzmi to dość dwuznacznie i nie wiem czy by przeszło przez youtube


raczej nie:D chociaż w sobotę na after różne pomysły by mogły byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Siemanizacja!

Pozytywnym nastroje witam ekipę podglądaczy! Godzina ~24 a mnie rozpiera taka energia, że zasnę chyba dopiero za 2 godziny
Cały dzień zresztą rozpierała mnie mega energia, cudowny dzień w pracy totalnie nic się nie działo więc miałem trochę czasu aby nabić ranking w tysiąca na kurniku :D Poczytać trochę książek i artykułów dotyczących mobilizacji itp itd No i kilka innych pierdółek I jak tu nie kochać swojej pracy
Po pracy powrót do domu lekkie ogarnięcia i musiałem pojechać w kilka miejsc pozałatwiać trochę rzeczy. Odwiedziłem też znajomego w sklepie z suplami co by się biedaczek za bardzo nie nudził sam x) a wieczorem ruszyliśmy na trening! Wyjątkowo późno bo na siłowni byłem koło ~20 jak nigdy!


TRENING

Wiadomo jak wchodzą treningi jak cały dzień człowiek w zayebistym humorze i nastroju! Na treningu nie mogło być gorzej! Tym bardziej, żę grane były plecy które muszę mocno poprawić! No i chętka na ciężary była nie mała! W martwym poszedł już dziś ciężar dużo większy niż w R12 fakt faktem tylko na 9 powtórzeń zapewne dał bym radę zrobić to 10 powtórzenie ale czułem już, że technika ostro dostaje po dupie i może to się skończyć nie tak jak trzeba więc po prostu wolałem odpuścić i w następnym treningu po prostu podejdę do tego samego ciężaru! Mimo wszystko jestem z siebie mega dumny po moich przygodach! 120 w MC to już nie przelewki Z tych 9 powtórzeń tylko ostatnie było lekko skopcone technicznie i to już czułem natomiast pozostała ósemka weszła moim skromnym zdaniem odpowiednio! Zresztą plecy czuję do teraz oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu! No a potem było już tylko lepiej bo ciężar dołożony w każdym ćwiczeniu!!!!!


PLECY + TYŁ BARKÓW + BRZUCH


1. MC R10
2. Podciąganie na drążku szeroki neutral 5x max
3a. Wiosło hantlami leżąc 5x10
3b. Ściąganie drążka do klatki szeorki podchwyt 4x12
4. Face pull 15/12/10/10/10
5a. Allahy 4 x 12
5b. Unoszenie nóg w zwisie 4 x 12


MISKA

1. Jajenicza z wędzoną piersią z kurczka made by My Wife! - Najlepsza jajecznica ever! Nie wiem jak ona to robi ale sam nie potrafię zrobić lepszej nie ważne czy zimna czy ciepła smakuje obłędnie! Jak by ktoś kiedyś był przejazdem przez łódź to zapraszam sami się przekonacie!



2. Makaron pomidorowo-szpinakowy z mielonym indykiem duszonym w sosie pomidorowym i warzywami.



3. Kasza bulgur, kasza jaglana, mielone mięso z piersi z kurczaka duszone z jabłkiem i cynamonem, polane sosem BBQ.



4. Kleik ryżowy, granexy miodowe, banan, wiórki kokosowe, WPC



5. Wafle ryżowe, twaróg z jeżynami.


Można by rzec iż w tym tygodniu miska bardzo monotematyczna Ale nic nie poradzę na to, że mam ostatnio mega fazę na makaron z mielonym mięsem no i kolejną mega fazę na mix kasz bulgur/jaglana :D To jest isnty miód dla podniebienia!


Ogólnie to jestem obrobiony już ze wszystkim więc zostałą przede mną tylko kolacja no i potem nie wiem co ze sobą zrobię bo jak już pisałem wcześniej tak mnie nosi energia, że mógł bym chyba iść zrobić kolejny trening albo cardio w terenie gdyby była taka potrzeba :DDD
Trzeba będzie chyba poleżeć i coś poczytać może mnie to znuży i jakoś zasnę







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Micha jak zawsze kluje w oczy bo ja sama kura z zielskiem pilnuj techniki bo skonczysz jak ja pod nozem. Ciezary kusza wiem po sobie bo w najlepszym okresie robilem 200kg x 6 ale co u tego jak teraz nie moge wogole MC. Jakbym mogl cofnal bym czas chyba i kopnal sie sam w dupe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
No nauczony już po tylu kontuzjach podchodzę do tego właśnie tak jak piszesz! Wiem, że ciężar musi być ciężki ale do wszystkiego trzeba podejść z głową i jak tylko wiedziałem, że to ostatnie powtórzenie będzie mega naciągane i na pewno MC przypominać nie będzie to wolałem odpuścić
Co do miski! Już nie przesadzaj x) u Ciebie też kolorowo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No i pięknie, jak ciężar rośnie albo ilość powtórzeń tym samym ciężarem to znaczy że coś się dzieje. Plecak będzie sie poprawiał.
No a technika techniką, trzeba też pod siebie dobierać i znaleść optymalny tor ruchu, jeszcze ty wysoki jesteś to musisz się trochę pomęczyć z tym. Mimo wszystko podejście dalej wzorowe
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium