SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
No pocieszam się jeszcze tym, że zostało mi tyle urlopu, że połowę listopada, cały grudzień i pierwszy tydzień stycznia będę miał wolny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392


Bry wieczór
Dzisiejszy dzień istna masakra... Ta pogoda(tak wiem wiem zimno narzekają, ciepło też narzekają) daje mi tak po dupie, że głowa mała... dodatkowo w biurze ludzkie ameby wyłączają klimatyzację bo im zimno -,- a ja siedzę i się topie. No cóż oby przetrwać i lada moment nadejdzie ochłodzenie a przynajmniej taką mam nadzieję.
Poza tym reszta dnia zleciała w dość szybkim tempie. Po południu wpadł trening nóg potem lekka drzemka i robienie posiłków na jutro bo jutro od samego rana do wieczora poza domem.



Trening wszedł jak trzeba Jak większość ostatnio. Chociaż nie ukrywam, że ciężko było mi się dziś zebrać ale suma sumarum poszedłem i na dobre mi to wyszło. Sylwetka się wyostrza co najważniejsze bejbi fejs też już powoli wychodzi x) Więc jeszcze kilka tygodni i powinno być względnie ok
Niżej jakiś tam selfiaczek z dziś.



LEGS#1

1. Wypychanie wąsko.
2. Siady
3. Prostowanie nóg
4. Przywodzenie
5. Żurawie
6. Uginanie jednonóż stojąc
7. Wykopy
8. Allahy
9. Wznosy kolan


Po treningu 30 minut cardio na bieżni




1. Omlet z masłem z nerkowców.
2. Pieczone ziemniaki z kurczakiem.
3. Ryż jaśminowy z kurczakiem.
4. Quick rice, izolat, granexy, maliny.
5. Ryż jaśminowy z kurczakiem.
6. Omlet z jabłkiem.










3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
z tą pogodą przeyebane dla większości chyba, ale są tacy co im dalej będzie zimno, nie wyobrażam sobie jakie tam musisz przechodzić piekło w przenośni i dosłownie w tym biurze

a tank na kozaku gdzie taki można wyrwać?


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2018-07-30 23:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Ja już 100x bardziej wolę ten skwar niż to co się czasami dzieje zimą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Na fb poszukaj saiyan flex - Senzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Jędrzej problem jest taki, ze jak zima Ci zimno to zalozysz dwa swetry i kurtke a latem ? Jak to moj dobry znajomy zacytowal "when it's cold you just add another layer, when it's hot there's only so many things you can take off before it gets illegal"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
Podobno w takie upały lody są bezkaloryczne
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392


Bry wieczór.
Napięty dzień pod każdym względem zarówno w pracy przed pracą jak i po pracy. Z samego rana z racji tego iż nie mogłem spać machnąłem 30 minut cardio na czczo i poszedłem do pracy. Po pracy szybko uderzyłem na siłownię zrobiłem co trzeba i po siłowni na trening piłki. Chwilę temu dopiero wróciłem do domu i pora się brać za robienie michy na jutrzejszy dzień. Jutro sporo luźniej Tak więc będziesz można zwolnić obroty.



PUSH#1

1. Wyciskanie skos dodatni smith.
2. Wysikanie na hammerze siedząc.
3. Wyciskanie nad głowę na smithie.
4. Rozpiętki na maszynie.
5. Wznosy bokiem leżąc
6. Prostowanie rąk ze sznurem nad głową.
7. Prostowanie jednorącz nachwytem.
8. Wspięcia na maszynie.


Cardio
30 minut na czczo
30 minut po treningu.





1. Jajecznica.
2. Ziemniaki z kurczakiem i jajkiem sadzonym.
3. Ryż jaśminowy z kurczakiem.
4. Quick rice, izolat, granexy, jabłko.
5. Jaglanka z izolatem i malinami.
6. Omlet żytni.








2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
mi obiecali ten tank juz dawno i nadal nie doszedł :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium