SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
W takim razie duzo zdrowka i cieroliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Ostatnio na forumowiczów spadło jakieś fatum. Mi przedwczoraj sąsiadka z góry zalała kuchnię, ale staram się już nie wk***iać, bo są gorsze rzeczy. A to jedynie materialna szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Polskikoks
Ostatnio na forumowiczów spadło jakieś fatum. Mi przedwczoraj sąsiadka z góry zalała kuchnię, ale staram się już nie wk***iać, bo są gorsze rzeczy. A to jedynie materialna szkoda


Konkurencyjne forum może jakieś akcje organizuje

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197
19.07.2019 Przygody wiecznie chorego ciąg dalszy:

- Temat jelit i problemów gastrycznych - problem solved
- Problem ujowego samopoczucia i wiecznej ospałości - problem solved
- Problem z nawracającą chorobą skóry na głowie - still in progress

To tak w trzech punktach.
Brak pomysłów i brak jakichkolwiek większych zmian, co chwile konsultację z jakimś innym dermatologiem być może któryś w końcu będzie na tyle ogarnięty, że podłapie temat i jakoś mi pomoże. Na tą chwilę raz jest lepiej raz jest gorzej. Są dni w których stan na głowie się normuje - wycieka samo osocze - ale nadal są dni kiedy po porannej pobudce poduszka jest całkowicie do prania ponieważ prócz osocza idzie wydzielina ropna. Zmieniłem swoje podejście w tym temacie i już tak bardzo się tym nie denerwuje żeby po prostu nie jechać sobie po układzie nerwowym i samopoczuciu, ciągle żyje w przekonaniu, że w końcu coś się uda z tym zrobić.

Na tą chwilę w planach mam na własną rękę pobranie materiału do analizy z głowy i wysłanie go do jednego z lepszych Instytutów w krakowie a dokładniej
- CBM CENTRUM BADAŃ MIKROBIOLOGICZNYCH I AUTOSZCZEPIONEK

Robią ponoć najdokładniejsze badania i trzymają próbki trochę dłużej niż zwykłe laby i powtarzają tą samą analizę po 2-3 tygodniach na prośbę pacjenta.
Może jak otrzymam od nich wyniki i udam się kolejnego specjalisty z dokładnymi wynikami to razem coś wygrzebiemy.

Jeśli chodzi o treningi i dietę - jakąś dietę trzymam ale bez większej spiny trenuje wtedy kiedy mi się zachce 2-3 dni w tygodniu czasami 4 natomiast tutaj też bez większego parcia. Niestety z racji na tą głowę sporo rzeczy mam ograniczonych żeby nie podnosić ciśnienia bo wtedy wywala mi na głowię dużo mocniej.

Peace&Love
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
jeśli możesz napisać co było przyczyną ujowego samopoczucia i ospałości i jak temu zaradziłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197
Ospałością nie mam pojęcia bo wszystkie hormony itp itd były unormowane - więc sądzę, że wprowadzenie leków przez dermo tak zadziałało. Mniej więcej kilka dni po odstawieniu wszystko wróciło do normy. Ujowe samopoczucie - zbyt dużo stresów związanych z głową, siłownią, wyglądem itp itd za bardzo się tym wszystkim przejmowałem i nie potrafiłem się z tego uwolnić - w tej kwestii pomogły mi zajęcia z Jogi Wiem - brzmi komicznie - ale polecam Mega zayebiście wyciszają i relaksują :>
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mi pomaga taniec lol w dwa dni zero stresu i spie jak dziecko. Smieszne ale prawdziwe. Po prostu chyba trzeba sie oderwac od tego wszystkiego i tyle nie wazne czym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197
Dokładnie sam po sobie zauważyłem, że zmiana zajęcia od czasu do czasu albo skupienie się na tym co trzeba a nie wieczna pogoń za doskonałością daje plusy

Dla takich osób Jak Dawid(Dejwik), Przemo, Marian, Luki czy jeszcze kilku innych osób którzy są kulturystami z krwi i kościa ta pogoń jest na porządku dziennym i sprawia im to największa przyjemność to jest dla nich odskocznia i w tym czują się najlepiej. Jak widać każdy musi znaleźć coś dla siebie a takie rzeczy zostawić prawdziwym pasjonatom. Nie powiem, że treningi nie sprawiają mi przyjemności bo lubię to robić i nie wyobrażam sobie nie trenować ale nie coś kosztem czegoś.

Dlatego tutaj mega szacunek dla w/w osób za ich ciężką pracę i wytrwałość w tym wszystkim.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak dla mnie to tez mega wazna sprawa i tu sie spelniam bardzo ale nie what ever it takes. I jest sporo innych rzeczy ktore sa dla mnie równie/bardziej wazne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
My chyba jesteśmy tak poyebani ze nie umiemy mieć innej odskoczni :D Ale właśnie ta w jakimś sensie pogoń sprawia nam frajde;)
Znaczy się żeby nie było bo też lubie z moją wyjśc do kina, na kawę(ja tylko kawa onna sernik i lody ) i jak tylko jest okazja to tez to czynimy, no ale jednak bardzo dużo się też podporządkowywuje pod BB u Nas ;) aczkolwiek ja to lubie:D

btw własnie w sobote bylismy na Anabel, widzieliśmy wszystkie czesci ale ta ostania bez szału,a jutro na ten Polski film Fight czy jakoś tak, a za tydzien pewno król lew :D

Łukasz szukuj się tam na sierpień bardziej druga połowa bo moze uda się zorbić u mnie ustawkę ;)
Wiec za pewne Dmq czawaj ophalinio itp beda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium