SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
najwaznjesze ze motywacja wrociła, bo to jeden z najwazniejszych czynnikow dla nas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183
Tak jak mowisz! Bez tego nawet najlepsza PW nie pomoze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183


Dzisiejszy dzień całkiem towarzyski i rodzinny
Pobudka w dniu dzisiejszym późniejsza niż zawsze bo chyba dopiero koło 11 zebrałem się z łóżka potem lekkie ogarnianie mieszkania i po 12 miałem wizytę u tatuatorki bo w najbliższym czasie wpadają dwie kolejne dziarki (uzależnia jak cholera :D )
Potem na 15 mieliśmy wielki obiad rodzinny z okazji 70 urodzin Wuja. Więc od rana szybkie śniadanie w którym miałem chyba fart życia :D na 60 jajek które mam w lodówce wybrałem 4 i podczas wbijania ich bezpośrednio na patelnie po wbiciu czwartego okazało się, że to zbuk x) więc całe śniadanie które robiłęm chyba dobre 20 minut szlak trafiłi na szybko musiała wlecieć alternatywa w postaci szejka lodowego i kiełbasa z piersi z kurczka podgrzewana w mikrofali
Najbliższe kilka dni z miski wywalamy całkowicie węgle zostawiamy je jedynie w dni treningowe bezpośrednio po treningu aby trochę wody zeszło i ruszyć wrażliwość po ostatnich wybojach. Tak więc cały przyszły tydzień na biedocie :D





DNT



1. Kiełbasa z piersi z kurczaka, szejk lodowy.



2/3/4. Tutaj wleciało żarcie na urodzinach ogólnie to samo mięso + sałatki z fetą/mozzarellą. Talerze wyglądały mniej więcej tak.



W sumie to nawet chciałem wrzucić coś ciekawszego ale z ciast nie było nic co mogło by przykuć moją uwagę a, że jestem wybredny i racze się tylko sernikiem bądź makowcem to jabłecznik i tort nie robiły na mnie żadnego wrażenia x)
Większa ochota była na mięso niżeli na słodkie





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
Z tego co wiem to jeśli coś nie wyjdzie to trafia szlag a nie szlak, ale tak czy inaczej pechowo - zawsze ostatnie jajko jest stare
Dobrze że wracasz na właściwe tory

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
co to jest zbuk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183
Natalia - zgnile jajko Qitr - mozesz miec racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Gdzie taką kiełbachę nabyć?

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183
W biedronce jest i makro ma calkiem niezle. Kielbasa z piersi z kurczaka - morliny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Ja kupuję tam wędzoną pierś z kury, też extra.

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183
A to podstawa u mnie w dni LC salateczki najlepsze z nia wychodza :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium