SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288
@ Krystian! Dzięki wielkie :D Wiesz im więcej czasu siedzę w kuchni tym mniej czasu na myślenie o jedzeniu

@ Tomek - dokładnie na cały tydzień mam dwa różne plany jeśli chodzi o nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Ja nawet jak ubijam białka jaj, staram się robię omlet 40min to i tak wychodzą lipne

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288
Hmm xD to może mam dar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
normalnie na patelni robisz te omlety? Z maka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288
domino1664
normalnie na patelni robisz te omlety? Z maka?


Tak Piekarnika używam tylko do robienia pieczonych ziemniaków :D a wszystko inne z patelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288


Niby dzień wolny od pracy a jakiś taki zabiegany od samego rana aż do popołudnia. Nie nudziłem się było w sumie co robić ale za dużo odpoczynku nie miałem x) A jutro zapowiada się jeszcze gorszy dzień od 7-22 poza domem x) W sumie to lubię mieć tak ułożony dzień gdzie wszystko wiem co i jak Jakoś lepiej się wtedy funkcjonuje



Trening znowu bardzo dobry Ciężary delikatnie dołożone pompa cały czas utrzymuję się wzorowo nic tylko się cieszyć

PUSH#1

1. Wyciskanie skos dodatni smith.
2. Wysikanie na hammerze siedząc.
3. Wyciskanie nad głowę na smithie.
4. Rozpiętki na maszynie.
5. Wznosy bokiem leżąc
6. Prostowanie rąk ze sznurem nad głową.
7. Prostowanie jednorącz nachwytem.
8. Wspięcia na maszynie.


Po treningu 30 minut cardio na bieżni.




Dziś z braku czasu było trochę monotematycznie ale w sumie smakowało mi jak trzeba więc o to chyba chodziło

1. Omlet z masłem z nerkowców.
2. Ryż jaśminowy z indykiem i olejem lnianym.
3. Ryż jaśminowy z indykiem.
4. Kleik ryżowy, izolat, maliny, płatki nesquik.
5. Ryż jaśminowy z indykiem.
6. Omlet żytni z płatkami migdałowymi.












No i wyprawka na dzień jutrzejszy

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288


Dobry wieczór!
Chwila odsapnięcia w czasie kolacji żeby coś machnąć. Dziś cały dzień od 7 rano do samego wieczora zalatany.
Najpierw poranne 30 minut cardio następnie poszedłem posiedzieć trochę w biurze gdzie tak naprawdę nic ciekawego się nie działo no ale swoje trzeba było odbębnić. Po pracy szybki wypad na trening bo czas naglił zrobione swoje i wyprawa na kolejny trening w piłęczkę I ustalenia przygotować do sezonu itp itd
I takim o to sposobem koło 22 byłem w domu. Porobiłem posiłki na jutro i zaraz lecę spać



Trening genialny! Ciężar sporo dołożony aż sam byłem w szoku - gdzie po lekkiej konsultacji poszła opinia, że tam na miękko jeszcze 20-30 kg można było dołożyć. Tak więc trzeba to będzie wziąć do siebie x) i doyebać do pieca! Nie ma, że boli

Na czczo
30 minut cardio na bieżni


PULL

1. Wiosłowanie wąsko nachwytem.
2. Podciąganie nachwytem szeroko.
3. T-Bar Row
4. Ściąganie do klatki chwytem neutralnym.
5. Szrugsy ze sztangą z przodu.
6. Odwrotny butterfly
7. Uginanie młotkowe.
8. Herkulesy.
9. Uginanie nachwytem.
10. Kółko na brzuch.
11. Plank




1. Omlet z masłem z nerkowców.
2. Natural mix z indykiem i olejem lnianym.
3. Ryż jaśminowy z indykiem.
4. Kleik ryżowy, izolat, płatki nesquik, agrest.
5. Ryż jaśminowy z indykiem.
6. Omlet żytni z masłem migdałowym.












2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288


Lekki i spokojny dzień W pracy robota szybko zrobiona i potem krzątanie się z kąta w kąt Wyszedłem trochę wcześniej i uderzyłem sobie po pracy machnąć cardio No i popołudnie spędzone na oglądaniu mistrzostw świata I cudowny wynik moich faworytów mistrzostw! W weekend trochę odpoczynku który przyda się na następny tydzień bo zapowiada się bardzo pracowity Ale z drugiej strony jak już kiedyś pisałem lubię mieć dzień zaplanowany od rana do wieczora Nie ma czasu na głupoty i można skupić się na robocie



DNT

30 minut cardio



1. Omlet z mielonym kurczakiem.
2. Kotlety wołowe, olej lniany.
3. Kotlety wołowe, olej lniany, ser pleśniowy.
4. Mięso mielone wołowe, natural mix, parmezan.
5. Ziemniaki, steki, jajko sadzone.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Zayebiste te strzykawki Drugi Piela xD

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288
No kvrwa :D nie miałem gdzie zapakować i właśnie wtedy na myśl przyszły mi Wojtkowe strzykawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium