SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192


Mega pozytywny dzień od samej pobudki która miała miejsce dość wcześnie bo od 6 rano już byłem na nogach Mimo wszystko w pełni wyspany i wypoczęty a spałem może z ~6 godzin o dziwo bez żadnej pobudki w nocy co nie zdarza mi się zbyt często bo zazwyczaj wstaje po 3-4 razy x-)
Dalej już było tylko lepiej bo o dziwo w pracy same pozytywne rzeczy które mam nadzieję odbiją się jakoś na przyszłość! Pracy jako tako dużo nie było ale czas i tak zleciał masakrycznie szybko nim się obróciłem a tu już południe. Może dlatego iż dzisiejszy czwartek był dla mnie piątkiem
Po pracy dość szybko wróciłem do domu ogarnąłem co trzeba i poleciałem na trening bo wieczorem muszę jeszcze na chwile skoczyć do biura.
Trening sam w sobie mega udany tym bardziej iż grane były dziś nogi a to chyba jeden z treningów który uwielbiam! Zresztą każdy swój trening uwielbiam na swój sposób






Za dużo się nie będę w tym temacie rozpisywał mam nadzieję, że fotki w pełni zobrazują, że trening nóg wszedł tam gdzie powinien. Masakra momentami nogi odmawiały posłuszeństwa i chciało by się po prostu położyć na glebie i już nie wstawać! Ale póki głowa nie odpuszcza to znaczy iż można cisnąć dalej i tak też było!

Niestety światło do fotek nie było zbyt sprzyjające :D ale coś tam widać!








LEGS #1


1. Wyciskanie na suwnicy 8x8
2. Wykroki z hantlami 12/10/8/8
3. Prostowanie siedząc 4x10
4. Mcnpn 8x8
5. Uginanie z hantlą między stopami 12/10/8/8





1. Jaglanka z truskawkami i wiórkami kokosowymi.



2. Kurczak po chińsku z ryżem jaśminowym i olejem kokosowym.



3. Kasza jaglana z duszonym kurczakiem, jabłkiem i olejem lnianym.



4. Kasza manna, granexy miodowe, truskawki, WPC.



5. Wafle kukurydziane z twarogiem i truskawkami.

6. Omlet białkowy z masłem migdałowym.


Teraz pozostaje mi tylko odpoczynek i błogie lenistwo. Tym bardziej iż dzisiejszy wieczór spędzam sam bo moja druga połówka sobie wyjechała x) i wraca dopiero jutro. Zapewne wpadnie jakiś serial albo film no chyba, że odwiedzę kino bo mam trochę zaległości aczkolwiek po nogach nie bardzo mam siły gdziekolwiek wychodzić
No i czekam jeszcze na info od Banana o której jutro machamy wspólny trening! Tak więc może uda się nakręcić jakiś filmik i cyknąć jakąś foteczkę na pompie





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Uuu grubo się jutro zapowiada, filmy - fotki, a ja taki nieogolony
Rano dzwonię i dam znać ale zdążysz zjeść, spokojnie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Jasna spawa! Podreperujemy Cie w photoshopie jak bedzie trzeba xD ahhahaha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nogi swietnie dotyrane zaj**iste okablowanie i gestosc miesnia, ja narazie moge o tym pomarzyc Bawcie sie dobrze z @Kuba jutro, zycze mega pompy i czekam na relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
To z Bostinem muszę obejrzeć, lubię gościa
Aż 3-4x zdarza Ci się w nocy wstawać? To mnie wkurza jak już raz muszę wstać się odlać- kiedyś spałem "od deski do deski", a teraz za Chiny się nie da, bo albo gorąco i wstaję spocony, albo ciągnie do wc.

Piękne kable na nogach! Obszerny boczny też fajnie "wystrzela" po środku uda, wrażenie objętości i rozmiaru wzrasta 2krotnie
U mnie też czasem fajnie żyłki na łezce widać, ale to musiałbym zgolić kłaki, a naprawdę, z nóg to mam jakąś blokadę i nie chce mi się

Powodzenia na treningu z Bananem- weź go tam też coś nagraj i zmontujcie jakiś większy filmik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192


Powitać!
Mega przyjemny dzień od samego rana po pierwsze z racji tego, że dzień wolny od pracy po drugie wpadł trening razem z Bananem który wypadł tak jak trzeba.
Dla mnie to też nowość bo pierwszy raz byłem na siłowni gdzie Kuba trenuję i muszę stwierdzić iż w porównaniu do tej samej sieciówki w łodzi różnica jest kolosalna, no ale tak to już bywa jak otwiera się 7 klubów to o początkowych się zapomina - niestety szara rzeczywistość. Ogólnie to nie mogę już się doczekać całej ustawki w opolu o której też z Kubą trochę pogadaliśmy! Termin bądź co bądź jeszcze nie jest znany ale zapewne będą to chłodniejsze miesiące
Po treningu też w sumie dość aktywnie najpierw robienie szamy potem drobne zakupy no i wziąłem się za sprzątanie mieszkania co by mieć wolny weekend i nic poza treningiem, jedzeniem i odpoczywaniem nie robić Zresztą teraz też już do wieczora mam totalne luzy więc mogę się relaksować i czekać aż żonka wróći z wycieczki





Trening intensywny i szybki czyli rzec by można "po swojsku"
Kuba nie odstępował mnie ani na krok więc nawzajem się motywowaliśmy w pewnych momentach dzięki czemu te ostatnie serie na mega wymęczeniu wchodziły masakrycznie :D
Udało się cyknąć kilka fotek i zlepić krótki filmik który wstawiam poniżej. Ogólnie jest szansa, że jak już Kuba wkręci się całkowicie na obroty to pewnie będziemy częściej ćwiczyć no i mam nadzieję, że Oskar z którym do tej pory ćwiczę Też się załapię więc będzie można w małej grupie konkretnie porzucać klamotami! A wiadomo im więcej tym lepiej i raźniej Więcej na temat samego treningu nie ma co opisywać na filmiku można zauważyć mniej więcej jak się prezentuje forma Banana jak i moje ulaństwo













PUSH #2


1. Wyciskanie sztangi skos 8x8
2. Wyciskanie hantli młotkowo poziomo 12/10/8
3. Power rozpiętki poziomo 3x10
4. Wyciskanie sztangi stojąc 8x8
5. Wyciskanie wąsko 8x8




1. Wafle ryżowe z wędzoną piersią z kurczaka, dżemem, masłem orzechowym.



2. Kasza manna, granexy miodowe, maliny, WPC.



3. Omlet owsiany z jogurtem typu greckiego i truskawkami i wiórkami kokosowymi.



4. Babeczki jaglano-twarogowe z malinami.



5. 45B/90W/5T

6. Lody proteinowe z masłem migdałowym.


Szaleństwa w kuchni nie było ale za to babeczki wyszły kozackie :D Pod względem ilości jak i jakości! Aczkolwiek następnym razem zrobię je chyba w postaci ciasta a nie babeczek
Tak jak pisałem teraz błogie lenistwo! a w między czasie jeszcze jeden posiłek do zrobienia





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
swietny trening, dzieki jeszcze raz i do nastepnego !
dzis tak na szybko i tak fart ,ze znalazłem 5 min by usiasc do kompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ta, szaleństwa w kuchni nie ma...
Dzień na słodko widzę! Daj trochę!
Te granexy to gdzie się kupuje, widzę, że kolejna osoba to je

Ciągle do przodu, żyłek tu i ówdzie zazdroszczę! barki jakie pocięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Czawaj
Ta, szaleństwa w kuchni nie ma...
Dzień na słodko widzę! Daj trochę!
Te granexy to gdzie się kupuje, widzę, że kolejna osoba to je

Ciągle do przodu, żyłek tu i ówdzie zazdroszczę! barki jakie pocięte


Granexy kupisz w Auchanie Czy w innych sklepach jest to nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium