SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Marian na Ciebie to już powoli rozmiarów nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563


Bdb to wygląda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dmq92
Marian na Ciebie to już powoli rozmiarów nie ma


wbrew pozora nie ma tak dobrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887204
Dzięki Tomku!

@Marian :d Przypomnij im się Ja płaciłem $$ pewnie dlatego od razu się znalazła xDDD

co do wypisek nie mam na nie ostatnio czasu więc pewnie nadrobię w weekend. Przez te yebane upały dosłownie nie ma na nic sił ani ochoty oby to przetrwać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No pogoda to jakaś masakra ja robię w długim kombinezonie na hali przy szlifoerkach które tworzą mgiełke wodno olejowa to sobie wyobraź ^^ sauna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
eee tam nie bede sie prosił o koszulke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887204
Siemaneczko

Po krótce opiszę
U mnie wszystko w jak najlepszym porządku zmiany na każdej płaszczyźnie nie tylko sylwetkowej stąd też delikatna absencja w dzienniku. Niestety ale są rzeczy ważne i ważniejsze tak więc w miarę czasu i możliwości będę uzupełniał dziennik bo nie mam zamiaru go porzucić
Dieta i treningi mimo wszystko trzymane Ogólnie to jestem bardzo zadowolony :-]
Redukcja pewnie potrwa jeszcze z miesiąc albo coś koło tego Bo w między czasie jeszcze wpadną moje urodziny i wyjazd do Szwecji tak więc nie zaszkodzi jej przeciągnąć :>


To be continued...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dobrze wiedzieć, że wszystko ok- powodzenia tam we wszystkim zaplanowanym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887204
Lekki refresh dziennika Co by nie przepadł w gąszczu

Co u mnie w wielkim skrócie wszystko w porządku leci powoli do przodu jedynie czasu brakuje no ale nikt nie mówił, że będzie lekko.
Chociaż szykuję się, że w najbliższej przyszłości zejdzie ze mnie sporo obowiązków i tego czasu będę miał zdecydowanie więcej co jest pocieszające bo ciągłe latanie na 200% swoich możliwości potrafi dać w kość.
Poza tym w dniu wczorajszym wróciłem do domu po 3 dniowym góralskim weselichu I wniosek z tego jeden - jeśli nie mieszkasz w górach to nie próbuj dorównać góralowi tempem w piciu alkoholu Pierwszy raz w życiu się o tym przekonałem i stwierdzam, że z tej lekcji wyciągnę jedno! Zero alkoholu zdecydowanie lepiej czuje się nie pijąc :D
Wiadomo jak to też na weselu prócz picia było sporo żarcia i tańców starałem się w miarę możliwości kontrolować jedzenie ale wiadomo jak to jest przy dużej ilości alkoholu
Teraz najbliższe tygodnie już zero jakichkolwiek występków i cisnę ostatnie tygodnie redukcji żeby ją w końcu skończyć
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
To przeszlismy ta sama lekcje zycia widze Mojej zony rodzinka to gorale jedno wesele wystarczylo zeby mnie przestraszyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium