SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czituje by metabolizm przyspieszył
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Hola hola! Wypraszam sobie czituje tylko wtedy jak jest okazja xd to nie znaczy ze codziennie :D Ogolnie mam sie dobrze zyje, pracuje, trenuje itp itd niestety brak czasu na forum :< stad taka nieaktuwnksc w dzienniku :d Ogolnie zadnego schematu treningu jak i miski nie mam ide na silownie i wtedy dopiero wiem co bede robil z miska to samo aczkolwiek mysle ze w tygodniu nie przekraczam nawet 3k kcal inaczej sprawa ma sie z weekendami kto mnie sledzi na insta wie jak wygladal ostatni w Berlinie np :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
sprawdzimy go w sobotę na Ustawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
W rzeczy samej!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No najwazniejsze ze wszystko ok czasem trzeba poluzowac pasa ja ostatnie 4tyg masy tez polecialem luzniej, wage trzymalem stala ale w weekendy byla sieczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Musze ogarnąć insta, bo widzę, że sporo można się dowiedzieć, jak w dziennikach cisza
Ja też ostatnio luźniej z forum, ale ogólnie OK!
Widzimy się jutro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Siemano! :D

Ożyłem Przytyłem I takie tam różne bajery

Jak w większości dzienników nie będę pisał jakiegoś większego podsumowania poprzedniego roku
Suma sumarum dla mnie był jak najbardziej udany końcówka roku pod względem diety i sylwetki może nie bardzo ale za to w sprawach życiowych/rodzinnych/zawodowych jestem w hooi zadowolony ;) udało się wszystko ogarnąć tak jak tego chciałem!
Święta, sylwester i nowy rok spędzony z najbliższymi przeleciało nawet nie wiem kiedy : >

W nowy rok wszedłem z nowym nastawieniem itp itd
Jak co roku jakieś tam postanowienia są więc powoli można je realizować.
Wracam też po dość długiej nieaktywności na forum i mam nadzieję na nowo się tu zadomowić :D

Z ciekawszych rzeczy które udały mi się osiągnąć w 2017 roku pod względem siłowym

W siadach udało mi się ustanowić nowy PR - 155 kg co widać na załączonym poniżej filmie






Tak samo na płaskiej poszło 125kg na 3 razy pod koniec roku.

W tym roku chciał bym dobić do magicznej bariery 200kg w siadach i dołożyć jakieś 30kg na płaskiej
Nie ma rzeczy niemożliwych więc trzeba walczyć :>
Kilka zdjęć sylwetki która pod koniec roku zatrzymała się na wadze 113kg




Po nowym roku jak to większość i ja zaczynam rok od wypalenia trochę smalcu mam nadzieję, że uda się to sukcesywnie ogarnąć.

Tak więc w nowym roku wszystkim życzę zdrowia! Bo reszta sama przyjdzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To kiedy cheat ?
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869931
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Cayek
To kiedy cheat ?


Jak staniesz na pudle w sopocie :D
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium