SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
DamiosL
gienius, Ty tam montuj lepie słońce nad wybrzeżem o mniej więcej 14/15 Lipca. Wy na Sopot, a ja na wakacje


Naprawdę chciałbym cos poradzić, na ten moment wpadam w depresje, ostatnie juz dni do zawodów, człowiek dostaje już fizycznie po dupie . A pogoda? pogoda tragiczna, szaro,wieje, duszno, pada zero słońca , w okolicach 14-15lipca podobnież maja być słońce/burze ,ale tu nie ma co patrzeć na prognozy dlugoterminowe

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
No nie pomaga Ci, wiem po sobie jakiego kopa dają promienie słońca, a u Was w kółko chuyowo
Lasic, dobra muza tu u Ciebie! A z ostrzejszych lubisz Manowar albo Powerwolf, do treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887377
Manowar! Jak najbardziej :> Zresztą ja nie wybrzydzam jak wpada w ucho i daje kopa! To wszelaka muza mile widziana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887377
Dobryy Vecher

Dzień bez szczególnych emocji i jakiś większych wydarzeń jak to zazwyczaj bywa w dni nietreningowe :)
Rano pospałem trochę dłużej aczkolwiek nie tyle ile miałem w planach z racji tego, że przed godziną 8 ekipa ocieplająca kamienicą postanowiła ostro zapyerdalać przez pierwsze 20 minut swojej pracy a potem sumiennie kolejne 40 odpoczywać Mimo wszystko z łóżka zerwałem się lekko przed 10 wyskoczyłem po świeże warzywa i owoce potem jakieś lekkie śniadanko i skoczyłem na siłownie bo znajomy chciał abym mu pokazał trochę ćwiczeń i ogólnie jak się za to zabrać, tak wiec zeszło nam się prawie 2 godziny. Potem powrót do domu ogarnianie trochę prywatnych spraw i późniejszym południem wylegiwałem się z Żonką przed TV zapodając jak co roku wszystkie części Harrego Pottera Tak więc najbliższe dni wolne od treningu będą sponsorowane przez HP


TRENING

DNT

MISKA

Tutaj jak na mnie dzisiaj bez większych szaleństw ale w sumie postawiłem na prostote i dość szybkie przygotowanie bo nawet od kuchni dziś odpoczywałem poza tym jakoś w ciągu dnia w ogóle zapominałem o tym, że wypadało by coś zjeść bo jak wcześniej co chwila czymś byłem zajęty

1. Jajka sadzone z ogórkami małosolnymi, kawa z olejem kokosowym i białkiem.



2. Faszerowane cukinie i papryka z płatkami migdałowymi.



3. Mielone z indyka smażone na oleju kokosowym, warzywa polane olejem rzepakowym.



4. Omlet białkowy z nadzieniem z masła orzechowego i wiórków kokosowych, na wierzchu polewa z WPC słony karmel posypane wiókami kokosowymi i cynamonem.



5. Brak pomysłu na tą chwilę


Z ciekawszych rzeczy które dziś zaobserwowałem w sumie zaraz po wstaniu żołądek przyssany do kręgosłupa :D i to nie z głodu a z suszy która mi towarzyszyła cały dzień o_O nie wiem czym to spowodowane ale żyły na udach/łydkach/skosach/prążki na barkach przez cały dzień - takie widoki to ja lubię! Jutro pomiary i raporcik do Przemka ale z racji tego, że chłop wypoczywa! (I dobrze w końcu mu się należy :D) To pewnie dalsze wskazówki pójdą w połowię tygodnia więc najbliższe treningi polecę na spontanie :) I to w sumie było by na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy dzień! Natomiast już jutro! Dzień treningowy na który czekam z utęsknieniem!!!!





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Naweet nie wiesz jaką mam ochotę na takie nadzienie w omlecie albo nalesniku z masla orzechowego + wiórek
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887377
Zamawiasz z wysyłką do sopotu :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Hahaha :D Za proste, takie rzeczy mogę sam ukręcić ale zjeść nie mogę niestety :(.

Jak masz dostęp do jakiś fajnych slodyczy to mozemy porozmawiać

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887377
To musisz poczekać kilka tygodni Dostaję średnio co 6-8 tygodni dostawy różnorakich słodyczy z DE :D więc jak coś masz na oku to śmiało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
na ten moment, wszystko czego nie ma u nas , z maslem orzechowym, białą czeko lub mocno czekoladowe

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887377
Będę miał w pamięci!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium