SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197
No kvrwa! Nie inaczej jak dziś zobaczyłem, że są u mnie po 8 zł kg to się nie zastanawiałem nawet :D wiedziałem, że wlecą na kolację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A jak to w Warszawce - pewnie 15 zł... Ale chuy :D

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197
Tydzień temu w Łodzi była jednodniowa ulewa która zalała pół miasta :D to następnego dnia truskawki po 22 były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
też muszę zakupić, w sumie po ile by nie były na starcie - u mnie na wiosce widziałem 9-10zł - to itak w porównaniu do mrozonych, na których jadę dłuższy czas wychodzą dużo taniej, bo te mrozone bez zadnego promo to chyba z 14-15zł za 1kg wychodzą :) wiec trzeba korzystać, a niedlugo pewnie beda i tak duzo tansze

jajecznica z sosem bbq , niezle polaczenie

moze uda sie jutro zgadać, to coś potrenujemy patyki, a jak nie to przyszly tydzien, bo jutro dzien na wariackich papierach sie zapowiada i nadal nie znam godziny treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
To w moich okolicach na start dali cene-25zł/kg Na szczęście już powoli spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Damian_619
To w moich okolicach na start dali cene-25zł/kg Na szczęście już powoli spada


Koło bp na obwodnicy nA start było 40 zł /kg mózg rozj**any
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197


Powitać
Całkiem przyjemny i relaksujący dzień z racji tego, że od rana nie miałem nic do roboty Mimo tego dość wczesna pobudka bo musiałem pomóc żonce zapakować się na wyjazd itp więc po 8 byłem już na nogach. W ciągu dnia w sumie aktywność zerowa skoczyłem sobie na jakieś tam drobne zakupy a popołudniu machnąłem trening Miałem go zrobić dziś z Bananem ale z racji tego, że miał napięty grafik przełożyliśmy to na przyszły tydzień.




Konkretnie wjechał dziś trening w sumie kopyt który był mega wymagający. Po drugim ćwiczeniu baniaki już były tak napuchnięte, że znajoma z którą byłem na treningu zastanawiała się co mi się stało w nogi, że chodzę jak kaleka

PUSH 2

1. SQ R8
2. Front SQ R10
3. Bulgarian SQ 8/8/8/10/12
4. WL R8
5. Wyciskanie skos smith R10
6. Wyciskanie hantli siedząc R8
7. Dipsy R10


Po treningu:
30 minut cardio



1. Jajecznica z pieczarkami i pomidorem.
2. Ryż jaśminowy z indykiem i burakami.
3. Kaszka ryżowa, wpc, jabłka, masa krówkowa, koktajl truskawkowy.












Zmieniony przez - lasican1 w dniu 5/18/2018 8:07:53 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197


Strzałeczka
Dość aktywna sobota pomimo dnia bez treningu. Z samego rana na czczo wpadło 30 minut cardio a potem pojechałem na trochę większe zakupy a to na rynek a to do marketów. Po południu odwiedziłem teściową bo było trochę domowych robótek do zrobienia no i potem skoczyłem na mecz łódzkiej okręgówki x) Jaram się niesamowicie, że od przyszłego sezonu będę mógł potrenować i pograć z chłopakami. Szczerze powiedziawszy z meczu na mecz co raz bardziej brakuje mi tego grania



DNT

30 minut cardio na czczo


1. Jajcówera.
2/3. Natural mix, mielona pierś z indyka.
4. Sernik na zimno z truskawkami, wafle kukurydziane.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u Ciebie to chyba nawet sam ryż na talerzu by się zayebiście prezentował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197
aahahahhaha :D gdzie tam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium