SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wędzona pierś z kurczaka - Biedronka - dobre źródło białka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Filet-wędzony-z-kurczaka-Drobex-Nasze-Smaki.html

Czy ta oto pierś z kurczaka nadaję się do diety redukcyjnej? Zwykła gotowana, pieczona, smażona już mi troszkę zbrzydła, a smakiem tej wędzonej jestem bardzo zaskoczony, więc? Widać, że ma 1,6g węgli więc podejrzane ... no ale ale co myślicie o niej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 963
jak dla mnie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
dekstroza i konserwanty, można lepiej wybrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1539
Jednym ze składników mieszanki peklującej jest cukier, pewnie stąd te węglowodany. Osobiście odradzam wędliny, prócz smaku nie mają w sobie nic wartościowego.
Co do białka, to rzeczywiście jest dobrze przyswajalne, ze względu na obróbkę cieplną (parzenie, pieczenie, wędzenie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 203
Możesz spróbować dla zmiany smaku, sporadycznie.
Nie zmieniaj jednak diety na to... Pomijając, że to nie najwyższych lotów jakość, nawet najlepsze produkty wędzone oznaczają wędzenie w dymie. Nie zaleca się spożywania gigantycznych ilości tego typu rzeczy bo przy paru innych czynnikach można nieźle sobie zwiększyć ryzyko poważnych chorób.

p.s. Ja nawet yerbę piję nie wędzoną, a eko suszoną na słońcu. (tak, wiele jest suszonych dymowo niestety)

Smak tej wędzonki kurczaka oczywiście jest spoko :)

Zmieniony przez - velheibgnar w dniu 2014-11-19 02:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Dla urozmaicenia smaku może być. Podobnie jak wędzone ryby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
trzeba zacząć od tego że to nie jest wędzone, a raczej zanurzone w jakiejś bejcy. Wędzone potrawy troche inaczej wyglądają zwłaszcza w środku. Od czasu do czasu sam staosuję ta pierś ale to jest bardzo sporadycznie, jak już naprawde nie mam czasu na zrobienie posiłku.

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszac kalorie ?

Następny temat

Pytanie odnośnie diety

WHEY premium