SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy wpc 80 jest lepszym źródłem białka niż pierś z kurczaka ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
Zakupiłem sobie wpc80 firmy ostrovit ale nie wiem czy nie wyrzucić z diety tego typu białko a w to miejsce nie dać kolejnych porcji piersi z kurczaka.

W 1 kg tego produktu mamy prawie 800 g białka (za 55 zł).

W 1 kg filetów z kurczaka (16 zł) mamy około 200 g białka
Łatwo policzyć że 1 kg białka z kurczka kosztuje nas 64 zł

Pytanie które białko jest lepsze czy najlepiej jeść oba naraz?


Zmieniony przez - bartek24m w dniu 2014-03-28 23:40:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
A smak, przydatność w kuchni nie ma już dla Ciebie żadnego znaczenia? Oba naraz, z wpc rób sobie szejki, ciasta i ciasteczka itp. a kurczaka jesz z czym lubisz i sprawa rozwiązana.

BTW jak już interesujesz się tanimi źródłami białka to polecam podroby.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W skrócie. Proch - nie równy żywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zawsze żywność powinna być lepszym wyjściem od odżywek, ale pieron wie co teraz tam pakują do tych kurczaków, nie musisz dorzucać kolejnej piersi, pomyśl o innym mięsie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3380
W trakcie procesów technologicznych, które zachodzą przy produkcji odżywek jest tracone wiele mikroskładników (enzymy, witaminy itd.). Na czarno-białym forum, pewien forumowicz opisywał, że ze względu na zmianę pracy zamienił 300g białka pochodzącego z żarcia na 150g z mięsa i 150g z prochu. Wyniki? Spadek siły, zwiotczałe mięśnie, ogólny spadek formy. Ergo: suplement powinien pozostać tylko suplementem (dodatkiem). Nie podstawą! Nie twierdzę, że białka w prochu są ogólnie do kitu, ale wszystko ma swój czas i swoje miejsce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta?

Następny temat

Zbyt rozbudowane mięśnie ud.

WHEY premium