SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ooo widze, tez lecisz mini cuta
Jedzenie jednak lepsze niz moje
Fajnie tak dotyrac z kobieta na silce, eeh wspolna pasja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
arturl1986
fajnie że z żoną mozesz poćwiczyć ;)


Dzieki, no zonka tez wariatka na punkcie silki co mnie bardziej cieszy. Kiedys byla z tej frakcji 1000 brzuszkow, zero diety, zero cardio bo przeciez tylko na brzuchu chce schudnac Teraz zakumala na maxa i lecimy razem jak sie uda Masa/mini cut/Redukcja. W kuchni na moje nieszczescie tez pokochala steki, lososia i moja pepsi light Ale dajemy rade bez klotni

Czawaj
Ooo widze, tez lecisz mini cuta
Jedzenie jednak lepsze niz moje
Fajnie tak dotyrac z kobieta na silce, eeh wspolna pasja...


Widzialem Tomcio ale u Ciebie to wyglada duzo lepiej Takie kombinacje z miska u Nas tylko na weekend. Juz standardowo w sobote leci Losos, Tatar wolowy, steki i czasem Pulled Pork. Narazie jestem plaski jak nalesnik do tego patrzac w lustro czuje sie jakbym z rok przerwy mial Niby normalny stan i nie puerwszy raz ale za kazdym razem nie potrafie sie z tym pogodzić Dlatego tez nie ma fotek bo cwicze w koszulkach albo longslavach Do tego dresik albo legginsy i czuje sie pewniej hahaha Tak ta wspolna pasja przeniosla nasze małżeństwo naprawde na inny level Uklada sie nam duzo lepiej jak kiedys.

21.01.2019 Mini cut tydzien 3

Po takiej dlugiej przerwie spalem jak na pierwsza nocke calkiem przyzwoicie. Wstawalem 3 x do kibla co 2h ale i tak nawet sie wyspalem. Po 6 godzinach myslalem czy nie wstac ale regeneracja u mnie zawsze byla problemem a ze mam okazje i moge to dospalem jeszcze prawie 2 godzinki Zonka obudzila mnie nie w humorze i moje pytanie od razu co zrysowalas auto Korwa jak ja nie lubie miec racji Do tego jak chciala to sfotografowac spadl jej telefon Naszczescie tylko kosmetyka ucierpiala. Przez te mrozy czujniki parkowania cos na chwile sie zawiesily i minimalnie obtarla rog lakierowanego zderzaka. Pare rysek a ze to plastik wyglada gorzej jak jest. Dobrze ze byla swoim w pracy Jednym slowem mowilem zeby sie p******ami nie przejmowala, Touran ma juz pare lat i jak wiadomo gdzie Drwa Rąbia tam wiory lecą.

Przkrecilem 25min Cardio, zjadlem i zaczalem sie szykowac na silke.

Klatka

1. Smith skos dodatni 5 x 15 - 4 ostatnia seria z dropem.
2. Wycisk na hamerze siedzac x 5 12 - 8
3. Waski wycisk hantli x 4 12 - 10
4. Rozpietki na plaskiej x 4 15 - 12

Na koniec zrobilem jeszcze 15min na stair master

Trening mimo stalego dyskomfortu w prawym barku uwazam za udany. Pomoa swietna a czucie miesni tez super. Na pompie sylwetka zaczyna wygladac przynajmniej w lustrze w kiblu Na silce dalej spory ruch co mnie troszke irytuje ale nic sie nie poradzi. Jutro planowo lydka i dwojki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
no u mnie też wczoraj tyle ludu ze masakra najgorzej że połowa to chodzi tam kręci jak jakieś lemingi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
arturl1986
no u mnie też wczoraj tyle ludu ze masakra najgorzej że połowa to chodzi tam kręci jak jakieś lemingi;)
A idz pan w ch** z tymi sezonowcami, korwa siedza 20min z telefonem i tylko ograniczaja innych cwiczacych. Czasem mam ochote zapytac czy duzo tekstu im zostalo a nie seri. Dzisiaj tez koles niby dwojki robil a wygladalo to tak jakbys nogami podstolem bujaj za bajtla Jak sie zapytalem czy mozemy sie zmieniac to sie popatrzyl na mnie jakbym o numer telefonu spytal ale sie zgodzil. Teraz i tak wiekszosc okupuje strefe Cardio, jak zonka byla mowila ze tylko jedna bierznia wolna byla a tak wszystko od stair mastera poprzez crosstrainera do bierzni.

22.01.2019 Mini Cut tydzien 3

Po nocce pyklem se 8 godzinek snu z 2 przerwami na kibelek. Po wstaniu 30min Cardio. Potem ugrilowalem miecho co wczesniej zonka przygotowala.

Dla mnie na 2 dni 2kg i porcyjka dla zonki na 3 dni bo je tylko raz dziennie miecho z ryzem Spakowalem zarcie do roboty w postaci 300gr ryzu, 750gr kury i brokula Wszystko dziele na 3 posilki i jem w tygodniu praktycznie codziennie to samo, jedynie warzywo sie czasem zmieni

Odebralem mloda z treningu i pojechalem na silke gdzie akurat Zonka skonczyla swoj trening i pojechaly z corka do domu a ja wzialem sie za trening.

Lydki + Dwojki

1. Wspiecia na suwnicy x 10 25 - 6
2. Wypychania na suwnicy nogi na skraju platformy x 4 po 15powt. Z progresja ciezaru.
3. Uginania siedzac x 6 15 - 8
4. Mcnpn x 4 12 - 8
5. Odwodzenia w bok na maszynie x 3 20 - 15
6. Przywodziciel na maszynie x 3 20 - 15

Trening naprawde super wszedl i cwiczylo mi sie calkiem przyjemnie Pelna koncetracja, super czucie miesniowe przerodzilo sie w brutalna pompe Dwojki i dupa dobrze targaja az do teraz. Miny kobiet widzacego mnie w legginsach, bezcenne Nogi urosly napewno bo widac po leginsach wlasnie ze sie rozciagaja ostro jak wciskam na dupe ale jeszcze za male bo xxl lekko luzne Teraz dopiero zaczyna leciec Fat i mimo braku nabicia powoli zaczyna to wygladac Jutro DNT zeby plecy odpoczely i w czwartek je przytyramy porzadnie




Zmieniony przez - Gugcio w dniu 23.01.2019 02:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ile kuraka ugrilowane! Chyba musze kupic taki zamykany, jak u Lasicy z Dominem widzielismy! Soczyscie i smacznie, nie trzeba przewracac i modlic sie nad patelnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Kamil a ty jakiego masz grilla? Bo lasica na fajny ale nie potrzebuję chyba myślącego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Panowie moge polecic z czystym sumieniem Tefal opti grill +. Teraz juz nawet o polowe tanszy. Dostalem rok temu od zonki na urodziny co mi bardzo pomoglo w przygotowaniach pasuje 600-700gr miesa na raz, ma rozne programy i tysiace mozliwosci. Jedynie steki wolowe polecam obrocic zeby sie dobrze dopiekly z dwoch stron Do stekow przydal by mi sie Beefer ktory osiaga temp ok. 860°C i podobno steki bajka wychodza Dzisiaj odpoczywamy ale zaraz wyleze z lozka i walne 30min Cardio













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
No to żeś pomógł, lasica ma właśnie taki sam "myślący". Chyba będzie trzeba zaglądnąć do kieszeni i się szarpnąć by ułatwić sobie życie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Czasem warto sie szarpnac na wieksza sume ale tu masz np. Wymieniane plyty. Mozesz dokupic rozne warjacie na tosty itd. A nawet jesli sie zuzyja kupujesz nowe i po problemie. Tu w niemczech juz ten model byl na promocji za 100-110 a rok temu kosztowaly 200-220€, nam sie udalo wyrwac za 170€ ale nie zaluje bo naprawde fajna sprawa. Robilem w nim tosty, pieczone ziemniaki, potrawki, duszone ryby i miesa Losos wychodzi super itd. Choc zdaje sobie sprawe ze w polsce taki pewnie z 600zl lub wiecej a to juz nie maly pieniadz niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
To już wiem co będę chciał na prezent weselny !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium