SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12434
Ale po co wy na sile chcecie brac wiecej? Jak pomaga mniej nie trzeba brac wiecej i wcale nie trzeba 120mg/kg. To mit. Z ta iloscia po prostu uzyskuje sie bardzo wysoka skutecznosc. Na niekotrych dzialaja nawet male stezenia. Np ja jestem w 31 dniu brania a wlasciwie po 2 tyg wszystko zniklo nie robi sie nic nowego. A mialem zasyfione cale plecy barki i to dosc porzadnie. Btw przy 78kg biore 20mg

Zmieniony przez - karabud w dniu 2008-02-06 15:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
to zalezy też od lekarza i od organizmu

Zmieniony przez - Paweek w dniu 2008-02-06 15:39:29

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
to ze po kilku tygodniach nie ma syfow to nie znaczy, ze jestes wyleczony

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
karabud widocznie miałeś mały problem z syfami, ja mam ogromny i zajmuje to "troche" więcej czasu i dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 268
Powiedzcie mi, jak to u Was jest z ochrona przeciwsloneczna. Czy w trakcie calej kuracji codziennie stosujecie filtry? Moja kuracja zaczela sie w maju, wiec juz sloneczko swiecilo i uzywalam filtrow, jesienia i obecnie zima tez sie filtrowalam. Po zakonczeniu kuracji tez bede sie filtrowac sumiennie gdzies przez pol roku, pozniej pewnie to ogranicze. Do konca kuracji zostalo mi 20 tabletek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co robicie z łupieżem na mordzie? kremuje roznymi kremami ale za 1-2 h efekt jest ten sam...a moze golac sie opie rd olic cala twarz? bez czoła. Czy łuszczenie powoduje ze blizny robią się płytsze mniejsze itp? czy łuszczenie to tak dla zasady zeby mnie wkuriwc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12434
A czy ja pisze, że jestem wyleczony?Uwierz mi syf na syfie mialem i to takie polcentymetrowe w srednicy standard. Przebarwienia mam i chyba od 2 tygow mi jeden wyskoczyl. Przypominam dawka 20 mg. Efekty uboczne - jestem slepy w nocy no i usta na mase wysychaja nic wiecej. Jak bedzie tak dalej to ja biore to prez pol roku i mysle ze wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najgorsze bedzie chyba zejscie z cyklu izo...pscha ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Byłem dzisiaj u dermatologa. Zjechała mnie z góry na dół za moje dotychczasowe leczenie własną metodą. Heh ale mam skierowanie na badania wątroby :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
psycha.. a dokladniej strach
co do widzenia w ciemnosci potwierdzam, szedlem z psem o 22 na plaze to ****a nie wiedzialem czy metr przedemna ktos stoi czy nikogo nie ma, slepy w **** wszystko zamazane.

push your limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium