SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
a zoabczysz jeszcze jak szybko ci one same zgina hehe ten lek zostawia na dlogo po sobie slad :P poprostu nic nie rob z nimi a ci same zgina w ciaagu 2 dni masz moje slowo zoabczysz ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
hulk - imo do psychologa... naprawde, ani przed nie bylo z toba zle (widzialem fote taka porownawcza w okolicach 59strony), a tym bardziej po (gdzie ty krva widzisz na tym zdjeciu jakies blizny?!). Takze uspokoj sie, jest dobrze, jak ci tak bardzo zle to przejdz sie po kumplach i spytaj sie ich, jak teraz wyglada twoj ryj w porownaniu do tego sprzed kuracji. Podbudujesz sie troche...

@domel - byłem u dermatologa i powiedzial ze nie ma sumienia dalej mnie tym faszerowac to przepisal mi witaminy i Duac :P potem doszedl Isotrexin
fajnego masz dermatologa, mowi ze nie bedzie cie faszerowal tym syfem a sam przepisuje ci masc na bazie izo ;]

meF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
@martiniast

oblicz sobie ile mg izo jest w zelu a ile w tabletce
w zelu jest 0.05% izo w 30gramach to 0.015g czyli 15mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
do psychologa mowicie
ok, pewnie sie nadaje, ale nie pujde
a nie przejmować sie, łatwo powiedzieć, gorzej zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
ciekawe czy juz jakaś madra głowa nazwała chorobę natury psychicznej która objawia się tym że po trądziku delikwent cały czas widzi urojone zmiany trądzikowe na swojej skórze przez co czuje się zdołowany i popada w depresje, ewentualnie wyolbrzymia najmniejsze zmiany do rangi trondu ... hymmm mysle ze po anoreksji i bulimi ta choroboa też znajdzie duzy rozgłos :P a Hulk bedzie jej pierwszym udokumentownym przypadkiem :P bedzie się nazywała Hulkonesja :P

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
hahaha lol2
nie no rozbawiłes mnie naprawde
potraficie poprawic człowiekowi humor
natomiast duzo w tym niestety prawdy
byle co na twarzy jest w stanie mnie wyprowadzic z równowagi

a z faktów nie mitów
to jak narazie po zaprzestaniu brania leku
tylko/aż jeden prysz taki ropny mi wyskoczył pod szyja zaraz na klatce piersiowej
obok niego drugie ale odrazu dostał davercinem i jak narazie sie zatrzymał

ale ale, za takie pieniądze, wyrzeczenia i nadzieje/obietnice to powinno juz nic nie być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
tak domel, tylko ze pigulki wedruja do krwi i dzialaja na caly organizm, a zel dziala miejscowo i intensywniej od leczenia ogolnego. Wiem bo mialem to przepisane :P (swoja droga jedyna masc/zel, po ktorej byl JAKIKOLWIEK efekt...) Jak biorac akne mialem elegancka sucha cere, tak po tym zelu schodzila mi skora ;]

hulk, prosze przestan marudzic, wiem ze na to leczenie ida naprawde konskie pieniadze, ale porownaj sobie efekt z cala gama innych srodkow... Niestety, ale syfy sa naprawde ciezka choroba do zwalczenia i nie zawsze udaje sie to w 100% zlikwidowac... Ciesz sie z tego co masz i ze w ogole to na ciebie podzialalo :) Przed kuracja czytalem mase opinii i zwierzen, trafilem m.in. na blog babki (kolo 30), ktora brala tego 3, czy nawet 4 kuracje (pelne) i wciaz miala syfy

Zmieniony przez - martiniast w dniu 2007-05-11 13:01:08

meF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
najlepiej zeby wynaleziono Izo aplikowane dożylnio :)
wtedy leczenie byloby szybsze i tansze :)

a co do izotrexinu to są efekty, on ma poprostu inne dzialanie niz izo w tabletkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 744
Hulk no to mnie niezle nastraszyłeś! Mi zostały jeszcze 3 opakowania do końca kuracji i nie ukrywam, że po Twoich wypowiedziach paniczne boje sie nawrotu choroby... Póki co z pryszczami mam spokój...

Bo marzeniem jest lekarstwo które leczy, ten kto marzy nie zaprzeczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
witam

Nieubłaganie zbliża się czas rozpoczęcia mojej kuracji. Za miesiąc czasu idę do dermatologa aby spisał mi Izotek. W związku z tym takie pytanka :

1. Czy podczas brania Izo używaliście kremów nawilżających gdy chcieliście gdzieś wyjść ? Jeżeli tak to jakich ?

2. Czym myliście(myjecie) twarz aby jej nie podrażniać.

3. Czy lekarz może nie pozwolić mi na przyjmowanie Izo ? Zastanawiam się ponieważ pryszcze wyskakują mi głównie na brodzie i w okolicach. Ew. nieraz coś na nosie, i czole(ale rzadko )ale na reszcie twarzy mam spokój(odpukać).

4. Jak radziliście sobie z efektem czerwonej twarzy ? Czy kładliście jakieś kremy maskujące czy coś ?

5. Czy przy niskich dawkach leku występuje także efekt czerwonej twarzy ?

6. Czy da radę się wyleczyć z tego świństwa za pomocą połowy dawki ? Bo cała dawka to troszkę długo, a chciałbym wykorzystać najlepsze chwile ;)

7. Czy zauważył ktoś żółknące zęby podczas brania izo ? czytałem takie opinie choć nie wiem czy są prawdziwe.

Zmieniony przez - sonymaniak w dniu 2007-05-11 21:05:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium