SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
ja po 9 miesiecznej kuracji Izo [85mg/kg] mam gorszy stan niz ty sonymaniak :P po prostu izo nie wyleczylo mnie do konca :/
torturuje sie teraz Duac'iem i isotrexinem :D
pomaga, do tego slonce i jakos bywa

wkleje fotki niedlugo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
czy ten testosteron ma az tak duzy wplyw???? watpie. Moze w jakims malym stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233



tu macie prawdziwy trądzik. foto z 1926 roku

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578


qrwa mi juz jakies 1.5 miecha temu taka kaszka wyskoczyla na ramionach cos w podobie jak wam na udach tylko ze nie sa to zadne ropne. Derma powiedziala ze to zrogowacenie naskorka czy cos takiego na skutego suchosci ale ja to ciagle smaruje kremem i nie schodzi. Troche mi to zachodzi na plecy. Nie mam pojecia co o tym sadzic czy to tradzikowe czy jak. Dodam ze od jakiegos miecha biore 40/dzienie przed tem bralem raz 40 raz 20 i bylo o niebo lepiej prawie nic nie wyskakiwalo a na tej wiekszej dawce co troche cos sie pojawia. Na dodatek dzisiaj jakies chyba podraznienia po goleniu z jednej strony(mam nadzieje ze to tylko podraznienia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
ja po skonczeniu kuracji, tez mam cos takiego na ramionach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
i nie zeszlo ci??? ile jestes po kuracji???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
ponad 2 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
a jak na twarzy wyskakuje cos? przyjales 120 zalecane??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
ja jestem ponad 2 miechy po kuracji i najchętniej obciął bym sobie czoło...w sumie mam 3 potwory które nie chcą mi zejść..znikają i pojawiają sie w najmniej odpowiednim momencie..ajj...z niecierpliwością czekam na 2 cykl izo..

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
jak długa musi być przerwa pomiędzy kuracjami??;>

Koksuj razem z nami:)...Izotek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium