SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
na sucha skórę fajny jest też NUTRITIC z La Roche Posey ale kosztuje 50 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
ja tam zawsze stosowałem aquaglide anal
100ml nawet na długo starcza
polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
moze kogos to bedzie interesowac.

wzialem ostry cykl sterydowy podczas brania izo. syfy mialem wsumie dzieki sterydom. bardzo madry pomysl :) bede konczyl 4 miesiac izo. buzka nawet niezla. z czola mi bardzo duzo zeszlo, jeszcze troche wagrow, na twarzy tylko tam na dole w rogach gdzie sa zabki z tylu. po jednej i po drugiej stronie. z tym, ze po jednej stronie zrobilo sie w 80% gladkie. wyglada jakbym mial niezle syfy a po przejechaniu palcem jest gladkie. czy to przebarwienia? dalej jedziemy. na plecach i barkach wsumie niezle mnie wy***alo i trudno schodzi. na klatce piersiowej od*****a wagrow. nikt napewno nie testowal sterydow z izo a ja jestem chociaz pierwszy i jezeli bedzie kogos to interesowac to moge pisac co i jak. ciekaw jestem jak silne jest izo :) pozdro

edit: zapomnialem dodac wyraznie, iz teraz podczas brania izo zaczalem cykl sterydowy.

Zmieniony przez - pogromca0 w dniu 2007-06-08 10:46:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
pogromaca ja bym na twoim miejscu nie ryzykowal z saa i izo...ciekawe jak tam twoja watroba robiles jakies badania?? 4 miechy to juz sporo bierzesz na jakiej dawce??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
może szoty miał a nie orale, więc sie o wątrobe nie martwił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
siemka u mnie na sloncu jest spox mozna sie poopalac ale nadal mam troche guwienka w okolicach dziurek nosa i na brodzie ze 2 sztuki :P WAR IS COMING :P hehehe ale ja i tak to niczy nie smaruje sam podejme rowna walke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
pogromca jakie środki i dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
ale ta pogoda mnie wku.rza.......................................................można się ugotować ;-((
jak gdzieś wychodzicie to co - czapka na głowę,okulary, ramionka zasłonięte i długie spodnie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Czy ta 2 kuracja jest o wiele łagodniejsza od pierwszej?? Boje się troche tego poczatkowego wysypu, może mnie to juz minie wkońcu już jedna 8-miesięczna kuracje przebyłem. W sumie to za 2 tyg bedzie rok od odstawienia tabletek. A zamierzacie na jesien jakieś mocniejsze złuszczanie średniopowierzchowne lub głębokopowierzchowne u dermy zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
dawka izo - 20mg miesiac 1, 30mg miesiac 2, 40mg miesiac 3, 40mg miesiac 4

hulk - meta 25mg codziennie ,agovirin 50mg codziennie ,superanabolon 75mg co trzy dni ,prolongatum 200mg co cztery dni, winstrol 30mg codziennie (ale jeszcze nie zaczalem). mowilem ze ostry cykl.

nie wiem jak moja watroba, mam nadzieje ze mam mocny organizm. zrobie sobie zaniedlugo badania bo jeszcze nie robilem. co do ryzykowania, no cuz - trzeba czasami zaszalec, mam nadzieje ze nie wielkim kosztem zdrowia. na twarzy nic jeszcze nie wyskoczylo, buzka taka jaka byla. z tylu glowy za uszami poprawilo mi sie duzo. ne plecach i klatce nie umiem okreslic bo jest tego duzo i niewiem jak ze zmianami. mysle o opaleniu sie, bo wiem ze jak mnie przysmazy to duzo zatuszuje. jest jakas opcja zebym mogl wypasc na slonce??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium