SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
zaczely mi sie pojawiac jakies syfy na brodzei i to juz od kilku miesiecy
czasami wyskakuja ogromne tak jakby guzy, lecz po jakims czasie znikaja i tak w kolko, broda oczywiscie cala czerwona;/
czy to moze przeniesc się na reszte twarzy?
poleccie jakas dobra masc
slyszalem o brevoxylu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 203
Ciągle nowe tragedie na twarzy, w sensie: cały czas nowy pryszcz. Moja historyjka zaczęła się niewinnie: pryszcze miałam zawsze, fakt: jeden, dwa, ale zawsze. Były jak przyciski: wciskasz jeden, wyskakuje drugi. (Nawet jak nie wciskasz, to wyskakuje nowy...) Oprócz tamtych sporadycznych wulkanów, miałam zaskórniki, które sobie trochę ostatnimi czasy pozwoliły na za wiele, zajmując dwie strony mojej szanownej brody. Wyprowadziły mnie w końcu z równowagi, na co derma przepisał tetracyklinę i retin-A, co wyprowadziło z kolei te moje zaskórniki z równowagi, więc się zmutowały w pryszcze i prawie dwa miesiące nie chciały zejść wcale. Z powodu obawy, że się przeniosą na czyściutkie poliki, oraz z powodu ich uparcia, lekarz przepisuje mi Izotek i zaleca 20mg dziennie. Jak zaczęłam łykać, to już na sobie miałam takie coś, co tam na pierwszym zdjęciu dumnie prezentuję dokładnie w takim stadium jak teraz, a Izotek dodał jeszcze swoje. Wszystkie pryszcze, nawet te co nieświadomie były głęboko pod skórą wywala na wierzch. Wyglądam, jakbym drugi raz okres dojrzewania przechodziła. Ale spoko, przecie to dwudziesty trzeci dzień dopiero.
Aa, wszystko Wasze tu przeczytałam, znaczy się: tamte dwa zamknięte już tematy. To najlepsze polskie forum o izotretinoinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
Zmieniony przez - cinek20059 w dniu 2007-02-28 22:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
hulk - a dlaczego oprócz izo brałeś/bierzesz aknenormin?
czy to jest dokladnie to samo co izo?
wrovilas wlasnie od mojego dermatologa i zamiast izo tym razem przpisala mi aknenormin... powiedziala,ze moze to inaczej ( lepiej) zadzialac na moj organizm.. wiecie cos o takich przypadkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
sam tak sobie jakoś
tzn nei było akne taniego, to kupiłem izo
to jest dokładnie to sam
tylko że w innym opakowaniu
takze nei licz na "inne" działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
ty masz bez recepty? skad az taki asortyment za 1 razem? ja to sie musze co miesiac o nowe pudelka prosic


tez wydaje mi sie to dziwne, ale moja lekarka powiedziala,ze tak jak w przypadku innego leku ( podala mi jakas tam nazwe) tak i to moze roznie dzialac na org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
nie, ja tego za 1 razem nei kupiłem

za 1 razem - 6 akne
za 2 razem dostałem recepty na 12 paczek
kupiłem to na raty (po kilkia) i oto jest tyle co mam
na focie wiekszosc tych paczek zjedzona

ty musisz po 1 kupować (na 1 mniesiąc)
bo jestes kobitka
a wy juz tak macie


________

tak ogolnie to mozna wypisac lek na 3 msc
ale jak sie ma gadne (lol)
to spoko wyciągam 12 recept na jednej wizycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
hej hylk - sugetujesz,ze ja nie mam gadany:>>>>>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
nic nie sugeruje lol
choć z drugie strony jeśli co miesiąc biegasz do apteki z recepta na 2 opakowania


_____
nie no żart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
przepraszam za literowki:>

no bo ja musze co miesiac byc na wizycie kontrolnej, zdac relacje z tego jak sie czuje, czy mam efekty uboczne i jak na mnie dziala i wtedy albo zwiekszamy dawke, albo zmieniamy odpowiednik z izo na akne...
no i te wydniki badan
przed ich odbiorem to sie zaczynam modlic,zeby wszystko bylo ok - inaczej przerywany kuracje

juz na poczatku kiedy ASPAT i ALAT byl lekko podwyzszony musialam zapomniec o kuracji...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium