SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
A więc to nie był efekt placebo rzeczywiście po 4dniach już widać lekką poprawę i nie są to moje widzi misie ale widzę to ludzie naokoło mnie.

A co do Ciebie Kaiser20 cóż możemy poradzić :( jeśli Izotek nie spełnił twoich oczekiwań to raczej marne szanse. Bo to chyba najmocniejszy specyfik na tego typu dolegliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
nie żebym Cie dołował, bo wcale tak mieć nie musisz,
ale ja po pierwszych dwóch tygodniach myślałem, że już tylko z górki
a zaczęło się pod górke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
wcale nie twierdzę że będzie łatwo ;) czy ktoś miał drgania powieki podczas stosowania tego leku? Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem... głupie uczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
mi lewa już z 3 miesiące drga albo lepiej
mam nadzieje, że przejdzie jak odstawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
"kaiser20" a czy podczas stosowania izo obserwowales jakas poprawe?? czy miales skore wyleczona z prysczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
Kaiser20
masz podobną sytuacje do mojej...bo u mnie też izo nie przyniósł skutku.Ale ja sie nie poddaje zaleczyłem trochę trądzik i postanowiłem to wykorzystać..hoduje wielkiego ''cyca'' którego mam zamiar przebadać tzw(wymaz z krosty) słyszałem o przypadkach w których trądzik nie dawał ludziom żyć..leczyli sie po kilka lat i okazało się że to nie trądzik tylko gronkowiec(wyczytałem to na naszym forum)więc mam nadzieje że podstawowe badania + wymaz doprowadzą mnie do przyczyn powstawania mojej choroby a nie będą leczyły tylko widoczne skutki...oczywiście mogę sie mylić, ale ja już we wszystkim pokładam nadzieje, wszystkiego próbuje...i mam nadzieje że wreszcie uda mi się wygrać ten szaleńczy wyścig o piękny wygląd mojej skóry...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
system19 ale chyba gronkowca zlocistego bo tkaiego zazwyczaj maja ludzie da sie aknenorminem wyleczyc? bo jest sa tez szczepionki na to specialne chodowane

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
system19 ale chyba gronkowca zlocistego bo tkaiego zazwyczaj maja ludzie da sie aknenorminem wyleczyc? bo jest sa tez szczepionki na to specialne chodowane

nie mam pojęcia , ja dopiero zaczynam studiować informacje na ten temat wiec jestem bardzo zielony...w przeciągu kilkunastu dni powinno się wszystko wyjaśnić..

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 744
Witam wszystkich! Dzisiaj mija równe 5 miesiecy odkąd przyjmuje izotek! Przyjałem juz okolo 6000mg/kg a do przepisowej dawki (120mg/kg) wg. mojej masy ciała potrzebuje jeszcze 3000mg/kg. Postanowiłem, że dotrwam do konca! Obecnie przyjmuje 40mg/doba i zastanawiam sie nad koncowym dawkowaniem.. Do jakiej dawki powinienem obnizy i kiedy mam zaczać ja obnizac..? Jesli mozecie to napiszcie jak Wy przyjmowaliscie izo pod koniec kuracji.

Miałem kiedys robiony wymaz z pryszcza i wyszły mi jakies 3 szczepy bakterii, min. gronkowiec! Podobno go wyleczyłem a trądzik trwał dalej...
Dla świetego spokoju zrobie ten wymaz jeszcze raz, tym bardziej, że ciągle cos nowego sie pojawia.. Nie mam pojecia czy izo leczy tez grąkowca, ale bardzo bym sie ucieszył gdyby tak było...

Pozdrawiam ba3a!

Bo marzeniem jest lekarstwo które leczy, ten kto marzy nie zaprzeczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
ja jade do końca na 40mg tj. u mnie 5,2mg/kg
zostały mi jeszcze 2 pudełka,

im szybciej to skończe i skóra sie zacznie normalnie goić tym lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium