SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
ja bede musial zakupic bo te moje 20mg /a za tydzien juz 10mg bo tyle mam przypisane/ sobie nie poradzi z chemia
a to dopiero poczatek (male dawki, nie rozkrecilo sie jeszcze na 100%)

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2008-01-25 23:38:31

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p i e r d o l j e b n i j 60mg i dolacz do clubu hardcore roa pl hahahha albo mozemy sie scigac dawkami co myslisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
ale ja za 4 tygodnie zaczynam lykac tabletki ktore i tak beda dawaly w kosc watrobie
jak kupie roa dodatkowo to zapewne powyzej 40mg wejde
tylko bedzie trzeba cos na watrobe kupic solidnego hm

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj jem esseliv 1 tab e 1 tab roa i krew w normie i badani serio

polecam - ale nie reklamuje

Zmieniony przez - kult w dniu 2008-01-25 23:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
w esseliv to ja juz zaopatrzylem dom kilka lat temu
bo wiedzialem ze sie przyda.. ze watroba bedzie obrywac hrhr
ide spac, baj

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
kult ile Ci wychodzi za te izo ?? bardzo sie opłaca ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
kurde ja wkurzony już zaczynam być, jak od października biorę Izo to nic nie wyskakuje na mordzie, czysta i gładka jak pupcia niemowlaka a barki natomiast ... no comments. STRASZNIE wolno się goją. Juz myslalem ze sie czysci a tu znowu wczoraj 3 ogromne podskórne na nich :/ no zawsze coś! Niby już dobrze nic nei wyskakuje a tu nagle bum. Niewiem ile mam jeszcze czekać na czyste. Chce zacząc uprawiać seks z moją dziewczyna no ale z takimi barami to ja sie nie rozbiore. no way! daje im jeszcze miesiąc. ileż można karcić prezesa na tym izo ;//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaskada - zobacz na stronce ktora podałem czy Ci sie bedzie opłacaoczy nie...mnie to w sumie nie obchodzi ile stoji czy 10 czy 1000zł, jak działa to kasa sie znajdzie. 230dolców z przesyłka za 90 tab x 20mg oryg izo z turcji dobry hardcorowy stuff

barki barki barki - słuchaj mi przy 60mg ciezko sie goją...wejde od lutego na 80 to powiem jak poszlo z barkami, ale ogolnie barki to tragedia, jak juz cos sie wygoji to nowe duze podskorne zostawiajace czerwona ****a plame!!!badz cierpliwy ja tez musze byc a zobacz ile tego w******lam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a kult sam kaske zarabaisz na wszystko czy rodzice :D tak z ciekawosci pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
raczej sie nieopłaca :P z tym ze masz bez recept a Tobie to na reke bo przeciez nie jestes zalezny od lekarza

kult samodzielny :D

około dwoch tygodni na dawencji 60 i jest naprawde lepiej ale czym mniej prycholi tym wiecej blizn i przebarwien ;/ masakrycznie bezkity niemyslałem ze po tym tradzie bede miał takie blizny ;/ jak tak z boku patrze to bezkity widac takie nierownosci cery **** mam nadzieje ze samo sie to jakos tam wypłyci

oczu podaznione i śluzówki oraz gorne czesci dłoni odziwno jakos usta nieschną tak mocno



Zmieniony przez - kaskada17 w dniu 2008-01-26 14:21:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium